چهارشنبه، ۱۶ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۹

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین شافعی شامگاه چهارشنبه در جریان دیدار با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد…

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین شافعی شامگاه چهارشنبه در جریان دیدار با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: بر خود واجب دانستیم که در بدو ورود هیئت رئیسه اتاق ایران به استان لرستان خدمت نماینده ولی فقیه در استان برسیم و از رهنمودهای ایشان بهره مند شویم.

وی با اشاره به اهمیت توجه به حوزه اقتصاد در شرایط امروز کشور عنوان کرد: تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی طی سالهای اخیر و توجه به حوزه اقتصاد در نامگذاری سالها نشان دهنده اهمیت این حوزه است.

رئیس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي ايران ادامه داد: اگر همه آنچه که در بیانات و موضع گیری های مقام معظم رهبری وجود دارد اجرایی شده و به حساسیت ها و دغدغه های ایشان جامه عمل پوشانده شود مشکلات اقتصادی کشور حل می شود.

شافعی با بیان اینکه اگر بیانات رهبری در حوزه اقتصادی دستورالعمل شود همه مسائل در آن دیده شده و همه جانبه است تصریح کرد: حرکت در مسیر تحقق منویات رهبر معظم انقلاب به حل مشکلات اقتصادی کشور کمک می کند.

وی در ادامه سخنان خود با تمجید از فعالیتهای اتاق بازرگانی خرم آباد و تقدیر از تلاشهای حسین سلاح ورزی رئیس اتاق خرم آباد عنوان کرد: اتاق بازرگانی خرم آباد یکی از اتاقهای فعال، نجیب و پرتلاش کشور است.

رئیس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي ايران ادامه داد: انتظار می رود همانطور که اتاق بازرگانی در سطح ملی با قوای سه گانه در ارتباط است و مشورت می دهد در سطح استانی نیز اتاق های بازرگانی با استاندار به عنوان نماینده عالی دولت و امام جمعه مرکز استان به عنوان نماینده ولی فقیه و حکومت ارتباط تنگاتنگ و موثر داشته باشند.

شافعی با بیان اینکه در حوزه اقتصادی فعالیتهای خوبی در کشور آغاز شده است ادامه داد: در حال حاضر با رایزنی های بین المللی صورت گرفته سرمایه گذاران زیادی پشت دروازه های ایران تجمع کرده اند و منتظرند  ورود پیدا کرده و سهمی از اقتصاد ایران داشته باشند و همین امر باعث شده است که ما در مورد آینده اقتصاد کشور خوشبین باشیم.

حسین سلاح ورزی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد نیز در این دیدار طی سخنانی با اشاره به حمایت های نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد از فعالیتهای این اتاق اظهار داشت: امتیازی که ما در لرستان داریم این است که حجت الاسلام میرعمادی خود یک اقتصاددان بوده و در حوزه اقتصاد چندین جلد کتاب را تالیف کرده اند.

وی به پیگیریها و تلاشهای نماینده ولی فقیه در لرستان برای تامین زمین به منظور احداث زائرسرای لرستانیها در مشهد مقدس اشاره کرد و از هیئت رئیسه و رئیس اتاق بازرگانی ایران خواست که در این زمینه مشارکت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.