جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۱۱:۰۴

امام جمعه‌ی زاهدان با بیان اینکه تحقق مطالبات رهبری راهگشای رسیدن به حکومت اسلامی است، گفت: عدم اعتماد به نظام سلطه شاخص‌ترین مطالبه…

امام جمعه‌ی زاهدان با بیان اینکه تحقق مطالبات رهبری راهگشای رسیدن به حکومت اسلامی است، گفت: عدم اعتماد به نظام سلطه شاخص‌ترین مطالبه رهبری از دولت است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی سیستان و بلوچستان، آیت‌الله «عباسعلی سلیمانی» در خطبه‌های نماز جمعه‌ی زاهدان، افزود: حرکت دولت در مسیر تحقق مطالبات رهبری راهگشای رسیدن به حکومت اسلامی است.

وی گفت: روسای قوای سه گانه کشور باید به صورت هماهنگ برای تحقق خواسته‌های رهبری تلاش کنند.

سلیمانی افزود: توجه‌ی ویژه به آرمان‌های انقلاب از دیگر خواسته‌های اساسی رهبری از دولت یازدهم است که دولت باید برای تحقق آن اهتمام زیادی داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به نیاز تلاش بیشتر مدیران سیستان و بلوچستان نسبت به دیگر استان‌های برخوردار کشور، افزود: زیرساخت‌های سیستان و بلوچستان تشنه‌ی سرمایه‌گذاری است، بنابراین مسئولان و مدیران استان باید با مدیریت جهادی در جذب سرمایه‌گذاران تلاش کنند.

امام جمعه‌ی زاهدان ادامه داد: با حمایت‌های مردم ایران مردم غزه توانستند بر دشمن پیروز شوند.

وی ضمن گرامی‌داشت مناسبت‌های هفته پیش‌رو با بیان اینکه حج از افضل‌ترین اعمال یک مسلمان است، خاطرنشان کرد: حج به عنوان یک قدرت جهان اسلام در دست یک حکومت مزدور است در حالی‌که داعش از دامن همین حکومت شکل گرفته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.