چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۴

محمد فنایی درگفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: اگر داور مسابقه صحنه گاز گرفتن سوارز بر روی بازیکن ایتالیایی را ندیده باشد…

محمد فنایی درگفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: اگر داور مسابقه صحنه گاز گرفتن سوارز بر روی بازیکن ایتالیایی را ندیده باشد و کمک داوران وی نیز این صحنه را ندیده باشند آن وقت فیلم بازی توسط کمیته انضباطی فیفا بررسی می‌شود.
فنایی در ادامه بیان کرد: اگر حرکت زشت سوارز از سوی کمیته انضباطی فیفا تایید شود آن وقت این بازیکن تا پایان مسابقات جام جهانی محروم می‌شود.
کارشناس داوری تصریح کرد: حرکت سوارز یک کار وحشیانه و به دور از انسانیت بود. این حرکت نباید از یک بازیکن بزرگ همچون سوارز سر می‌زد.
فنایی درباره عملکرد داور بازی ایتالیا مقابل اروگوئه بیان کرد: اخراج بازیکن ایتالیایی درست بود بازیکن با کف پا و استوکش به عضله بازیکن اروگوئه‌ای زد و با این کارش اخراج شد. داور بعد از حرکت زشت سوارز خطاها را به نفع ایتالیا می‌گرفت.
کارشناس داوری عنوان کرد: به هر حال داور مکزیکی قضاوت خوبی از این بازی داشت و تحت  تاثیر دو تیم قرار نگرفت.
فنایی بیان کرد: دوربین‌های قوی در جام جهانی هستند که جزئی‌ترین صحنه‌ها هم رصد می‌کنند بر این اساس بازیکنان باید بدانند که حرکاتشان توسط دوربین‌ها شکار می‌شود.
انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.