یکشنبه، ۱۹ مرداد ۹۳ - ۱۱:۵۷

شهردار تبریز به همراه معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی و مدیرکل راه و شهرسازی استان، از چند پروژه‌ی حمل‌و‌نقل بازدید کرد. به گزارش خبرگزاری…

شهردار تبریز به همراه معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی و مدیرکل راه و شهرسازی استان، از چند پروژه‌ی حمل‌و‌نقل بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، «صادق نجفی» در حاشیه‌ی بازدید از پایانه‌ی قطار شهری تبریز، با اشاره به احداث دو پایانه‌ی «ائل‌گلی» و «لاله» در ابتدا و انتهای خط یک قطار شهری تبریز، گفت: تسریع در راه‌اندازی قطار شهری، توأم با تمهیدات و پشتیبانی‌های فنی، خدماتی و ایمنی است.

وی با تأکید بر اینکه حرکت قطار شهری همگام با مولفه‌های ایمنی و زیبایی است، افزود: طبق استانداردهای بین‌المللی، تجهیز دو پایانه‌ی ابتدایی و انتهایی، بمنظور بازدید، سرویس، شست‌وشو و تعمیرات سبک و سنگین پیش‌بینی شده و نقش تعیین‌کننده‌ای در کیفیت اهداف مترو می‌شود.

شهردار تبریز هم‌چنین در بازدید از آخرین وضعیت بهسازی تقاطع «ائل‌گلی – اتوبان شهید کسایی» گفت: با توجه به حجم سنگین ترافیک مسیر داخلی شهر به تفرجگاه «ائل‌گلی» به خصوص در فصل گردشگری، رسیدگی به وضعیت تقاطع اتوبان شهید کسایی با این منطقه، نقش موثری در توزیع و تسهیل گره ترافیکی مسیر دارد.

«محمدصادق پورمهدی»، معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی نیز در این بازدید، گفت: قطار شهری تبریز بعنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های پیشرفت استان مطرح بوده و پیشرفت اهداف آن در ماه‌های اخیر بارز بوده است.

وی با اشاره به دیگر پروژه‌های شهرداری تبریز در حوزه‌ی حمل و نقل خاطرنشان کرد: با توجه به مرکزیت شهر تبریز در استان و توسعه‌ی روزافزون این شهر، توجه به مسیرهای پیرامون شهر ضروریست.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.