آموزش حذف حساب کاربری واتس آپ در ویندوز فون
حذف حساب کاربری واتس آپ

آموزش حذف حساب کاربری واتس آپ در ویندوز فون

خیلی از افراد به هر دلیلی مجبور می شنود که حساب کاربری واتس آپ خود را بر روی تلفن های همراه خود حذف کنند ، در این میان اگر کاربری از گجتی استفاده می کند که از سیستم عامل ویندوزفون بهره میبرد ما امروز در میهن پست آموزش حذف حساب کاربری واتس آپ در ویندوزفون اراده خواهیم داد که کاربران بتوانند در کمتر از ۵ دقیقه آن را به طور دائمی با تمام سوابق و تاریخچه‌های ذخیره شده بر روی آن، تمام تنظیمات شخصی و.. پاک کنید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

با این حال اگر شما نیز از کاربرانی هستید که حساب کاربری واتس آپ تان در ویندوز فون هست و می خواهید آن را برای همیشه پاک کنید این کار با دستوراتی آسان امکان پذیر است.

حذف حساب کاربری واتس آپ در ویندوز فون اگر چه برای کسانی که با این اپ آشنایی دارند ، چندان هم سخن نیست اما در این بین کسانی که به تازگی به محیط وینفون ۱۰ وارد می شوند، خیلی زود متوجه می‌شوند که برای این نرم افزار رقیب‌های بهتر دیگری هم وجود دارد، و شاید این اپلیکیشن برای بعضی از کابران، کارایی خاصی هم نداشته باشد. اگر می خواهید که این اپلیکیشن را حذف کنید، مراحل زیر را انجام دهید.

حساب کاربری واتس آپ

– ابتدا در سیستم عامل ویندوز خود به قسمت همه برنامه‌ها و نرم افزارها بروید، و در آن‌جا واتساپ را انتخاب کنید.
– برای دیدن گزینه های بیشتر بر روی دکمه more بزنید، و فهرستی که در پایین سمت راست، به صورت سه نقطه می بینید، را اجرا کنید.
– در زیر فهرست گزینه Setting را انتخاب کنید.
– برای ورود به تنظیمات حساب کاربری بر روی account لمس کنید.
– برای حذف حسابها دکمه delete account را انتخاب کنید.
– قسمتی را که مربوط به شماره تلفن است لمس کنید.
– الان شماره تلفنی را که با آن حساب کاربری خود را ایجاد کرده اید، وارد کنید.
– در پایین صفحه روی فلشی که برای رفتن به مرحله بعد قرار داده شده است، کلیک کنید.
– حالا در آخر صفحه بر روی آیکن سطل زباله لمس کرده، تا حساب به طور کامل برایتان حذف شود.

با انجام این دستورات دیگر تمام شماره تلفن هایی را که در برنامه واتس اپ داشته اید و هم چنین تمامی سوابق، پیام ها، گروه‌ها و.. از حافظه گوشی شما پاک می شود.

البته به هنگام حذف حساب کاربری واتس آپ در ویندوز فون توجه داشته باشید که گاهی اوقات شرکت سازنده واتساپ وینفونی برای بروزرسانی و اعمال تغییرات بر روی آن، برای مدتی آن را از اپلیکیشن استور بر می‌دارد، و در صورتی که واتساپ وینفونی خود را به هر دلیلی حذف کرده باشید، ممکن است در صورت نیاز نتوانید آن را نصب کنید؛ پس همیشه حذف کردن این اپلیکیشن کار عاقلانه ای محسوب نمی شود.

6 دیدگاه

  1. ممنون از توضیحات عالی

  2. عالی
    شدیدا لازم بود

  3. ویندوز پیچیده اس

  4. بیشتر از این مطالب بزارین.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*