یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در بیستمین دوره رقابت های فوتبال جام جهانی آماده می…

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در بیستمین دوره رقابت های فوتبال جام جهانی آماده می کند، پیش از سفر به اتریش تمریناتش را در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی پیگیری می کند. این تیم که قرار است بامداد روز دوشنبه راهی اتریش شود، عصر شنبه نیز تمریناتش را زیر نظر کارلوس کی روش پیگیری کرد.

در این تمرین که با استقبال خوب نمایندگان رسانه های گروهی همراه شد، بازیکنان تیم ملی برنامه های تاکتیکی را در دستور کار خود قراردادند و کادر فنی هم تلاش کرد با ایجاد نشاط و شادابی ، برنامه های مورد نظرش را در تمرین اجرا کند.

یکی از مهمانان ویژه تمرین امروز نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش بود که در غیاب وزیر ورزش به زمین شماره یک ورزشگاه آزادی آمد و ضمن دیدار با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی، دقایقی با خبرنگاران به گفتگو پرداخت. در این میان خبرنگاران و عکاسان اعزامی به برزیل که هنوز برای همراهی تیم ملی مشکلات زیادی دارند و نتوانسته اند هزینه های این سفر را تامین کنند، دغدغه خود را با سجادی در میان گذاشتند که وی قول داد از طریق وزیر ورزش این موضوع را به جنتی وزیر ارشا منتقل کند تا مشکل خبرنگاران هم حل شود.

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی در ورزشگاه آزادی پیگیری می شود که سکوهای خالی این ورزشگاه بیش از هر چیز فضای این تیم را در سکوت برده و تماشاگری از تمرینات بازدید نمی کند. در حالی که عنوان شده بود کی روش مخالف حضور تماشاگران در تمرینات تیم ملی است اما او در گفتگویش با خبرنگاران تاکید کرد که از حضور تماشاگران استقبال هم می کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان روز یکشنبه آخرین جلسه تمرینی خود را در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد و بامداد روز دوشنبه برای برپایی اردوی آماده سازی و انجام سه بازی تدارکاتی راهی اتریش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.