پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۶

به گزارش خبرنگار  اعزامی مهر از برزیل، سیدجلال حسینی پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران برابر بوسنی در جمع خبرنگاران درباره این…

به گزارش خبرنگار  اعزامی مهر از برزیل، سیدجلال حسینی پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران برابر بوسنی در جمع خبرنگاران درباره این مسابقه اظهار کرد: بوسنی تیمی بود که در این بازی چیزی برای از دست دادن نداشت و راحت بازی کرد. البته تمرکز ما هم برای این مسابقه زیاد بود ولی در نهایت شکست خوردیم.

وی افزود: کارلوس کی‌روش در چند روز گذشته تلاش زیادی کرد تا بازیکنان ایران را از نظر روانی آماده مسابقه کند ولی ما یک مقدار خسته بودیم.

مدافع تیم ملی ایران همچنن تاکید کرد: کی‌روش بعد از این بازی مانند همیشه برای ما معلم بود. کی‌روش بعد از بازی با بوس اوج معلم بودن خود را نشان داد و از همه بازیکنان تشکر کرد، در حالی  هم ما و هم کل مردم ایران باید از او تشکر کنیم.

حسینی در پایان گفت: کی‌روش هر حرفی در این مدت زده بود، به خاطر بازیکنان بود و هیچ چیز را برای خودش نخواست. کی‍‌روش بعد از بازی تاکید کرد تا من هستم مشکلی برای شما بازیکنان وجود نخواهد داشت. او با وجود اینکه در این مسابقه نتیجه نگرفتیم اما باز هم درس خوبی به ما داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.