پنجشنبه، ۰۸ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۸

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی با وجود درد کهنه‌ای در هر دو زانوی خود داشت و از این بابت متحمل درد زیادی…

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی با وجود درد کهنه‌ای در هر دو زانوی خود داشت و از این بابت متحمل درد زیادی می‌شد، فولاد خوزستان را در لیگ سیزدهم هدایت کرد و با این تیم به عنوان قهرمانی دست یافت. اما وی با اتمام ماموریت خود در تیم فولاد، پیگیر درمان مشکل زانوی خود شد تا هر چه زودتر بتواند بدون ناراحتی و درد به عرصه مربیگری باز گردد.

در همین راستا امروز پنجشنبه حسین فرکی تحت عمل جراحی قرار گرفت. دکتر سهراب کیهانی، پزشک معالج این مربی بود که وی را در بیمارستان پارس جراحی کرد.

دکتر کیهانی ضمن ابراز رضایت از عمل انجام شده روی پای این مربی فوتبال در رابطه با نوع عمل به خبرنگار مهر گفت: عمل مورد نظر روی پای چپ حسین فرکی انجام شد و طی کشکک زانوی پای وی را تعویض کردیم.

وی تصریح کرد: عمل موفقی روی پای این مربی فوتبال انجام شد و نتیجه آنگونه شد که می‌خواستیم. البته عمل امروز بخشی از مراحل درمان حسین فرکی به حساب می‌آید. این مربی به عمل دومی هم نیاز دارد که روی دیگر پای وی انجام خواهد شد.

دکتر کیهانی تاکید کرد: 6 هفته دیگر پای راست حسین فرکی جراحی می‌شود. پس آن وی می‌تواند با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، بدون مشکلی فعالیت‌های مربیگری خود را از سر بگیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.