شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۰

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران؛آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی، کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش های مجلس، الهام امین زاده معاون رییس جمهور و حجت…

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران؛آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی، کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش های مجلس، الهام امین زاده معاون رییس جمهور و حجت الاسلام سیدرضا تقوی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با حضور در بیمارستان بهمن از آیت‌الله مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان عیادت کردند.
 
حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهور نیز که روز اول به عیادت آیت‌الله مهدوی کنی آمده بود، امروز نیز بار دیگر به بیمارستان بهمن آمد.
 
آیت‌الله خزعلی پس از عیادت رییس مجلس خبرگان به میان خبرنگاران آمد و گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی فعالیت خوبی در انقلاب داشتند. ایشان چهره دوست‌داشتنی و در این ولایت فانی هستند، رهبری را قبول داشته و همه انقلاب نیز او را قبول دارند.
 
امین‌زاده نیز با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به ابعاد شخصیتی آیت‌الله مهدوی کنی اظهار داشت:‌ در سال‌هایی که با آیت‌الله مهدوی کنی آشنایی داشتم ایشان با همه جریانات تعامل و رفتار خوبی داشتند.
 
وی ادامه داد: در طول مدتی که شاگردی ایشان را می‌کردم، ایشان با همه سنین به صورت بانشاط و به روز تعامل داشتند و همیشه به دنبال این بودند که راه امام و انقلاب را توصیه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.