سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۱

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی روز دوشنبه در دیدار با مدیرعامل مجمع خیرین عرصه سلامت آذربایجان غربی افزود: در حال حاضر، در…

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی روز دوشنبه در دیدار با مدیرعامل مجمع خیرین عرصه سلامت آذربایجان غربی افزود: در حال حاضر، در تمامی حوزه های اجتماعی استان شاهد حضور مردم نوعدوست در راستای کمک به رفع مشکلات مهم اجتماعی و فرهنگی هستیم که این بسیار قابل توجه است.

وی با تمجید از کار خیرین عرصه سلامت در استان اضافه کرد: این استان از استانهایی است که ظرفیت بسیار بالایی در وجود خیرین دارد.

وی اظهار کرد: حضور خیرین در مجموعه ویژه ای با عنوان مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی، نتایج ارزشمندی در پی داشته است که توانسته در بسیاری موارد کارساز باشد که تداوم این روند، توسعه اجتماعی و بهداشتی استان را در پی دارد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اعلام آمادگی برای همکاری و کمک در راستای توسعه مجمع و جذب خیرین در راستای رفع مشکلات عرصه سلامت گفت: ائمه جمعه استان برای انعکاس اهداف و رسالت مجمع و درخواست حمایت خیرین در خطبه های نماز جمعه آمادگی دارند.

ناصر اطمینان مدیرعامل مجمع خیرین عرصه سلامت آذربایجان غربی نیز در این دیدار گفت: در حال حاضر مجموع کمکهای دریافتی از خیرین سلامت در استان به بیش از 100 میلیارد ریال رسیده است.

وی افزود: در یک سال گذشته شاخه های این مجمع با عنوان شوراهای خیرین سلامت شهرستانی در تمامی 17 شهرستان تابعه شروع به کار کرده اند تا از پتانسیل تمام شهرستانها در حوزه خیرین استفاده شود.

مجمع خیرین عرصه سلامت آذربایجان غربی از سال 88 آغاز بکار کرده است.

8137/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.