دوشنبه، ۰۵ آبان ۹۳ - ۰۷:۴۱

استاندار اردبیل گفت: فعالیت در حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر را نمونه بارز وجود الفت و وحدت در جامعه است. به…

استاندار اردبیل گفت: فعالیت در حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر را نمونه بارز وجود الفت و وحدت در جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا) مجید خدابخش‌ در مراسم تجلیل از امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان حضور داوطلبان در هلال احمر را موهبتی عظیم برای فرد و جامعه دانست و گفت: این موهبت نصیب هر کسی نمی‌شود و افرادی که دارای خلوص و محبت هستند، در این زمره قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: اقدامات داوطلبان جمعیت هلال احمر در راستای عمل به سفارش‌های اسلام و ائمه اطهار (ع) است و امدادگران جمعیت هلال احمر نجات بخش مردم و حادثه دیدگان هستند.

استاندار اردبیل فعالیت در حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر را نمونه بارز وجود الفت و وحدت در جامعه عنوان کرد و افزود: وجود عاطفه و مهر در جامعه باعث پیوند بین اعضای جامعه شده و رشد و توسعه آن جامعه را به دنبال دارد.

استاندار اردبیل گفت که امروز جامعه نیازمند محبت و ترویج ارزشی‌هاست تا بدین طریق ریشه جرائم، بزه‌ها و ناهنجاری‌ها خشکانده شود.

‌در ادامه بهرام غیبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به پیشرفت‌های حاصل شده در جمعیت هلال احمر در چند سال اخیر از خرید بیش از 35 دستگاه خودروی ست‌نجات به ناوگان امدادی استان خبر داد و گفت: هم اکنون به واسطه همکاری تمامی نیروهای امدادی استان تمامی پایگاه‌های ثابت امدادی دارای ساختمان بوده و کانکس‌های موجود در این پایگاه‌ها جمع آوری شده است.

وی اضافه کرد: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده اعتبار لازم برای خرید تجهیزات امداد و نجات و احداث آشیانه نیز ابلاغ شده که با اختصاص آن مشکل آشیانه بالگرد امدادی در استان مرتفع می‌شود.

غیبی از آغاز عملیات اجرایی پروژه 50 هزار متری تجاری‌، اداری در ایستگاه سرعین اردبیل خبر داد و گفت: همچنین عملیات اجرایی پروژه دیگری در میدان شریعتی اردبیل در 10 طبقه آغاز شده و به صورت درمانی و تجاری فعالیت خواهد کرد.

وی گفت: سالن ورزشی در شهرستان گرمی و بیله سوار و مجتمع اداری و امدادی در نمین نیز تکمیل شده و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

در این مراسم از نیروهای داوطلب امداد و نجات هلال احمر استان اردبیل تجلیل شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *