جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۴

  علي نظري جويباري در خصوص مذاکره باشگاه استقلال با يک دروازه‌بان برزيلي براي حضور در اين تيم گفت: ما صحبتهايمان را با…

  علي نظري جويباري در خصوص مذاکره باشگاه استقلال با يک دروازه‌بان برزيلي براي حضور در اين تيم گفت: ما صحبتهايمان را با يک دروازه‌بان برزيلي انجام داده‌ايم و تقريباً همه مسائل نهايي شده اما هنوز قراردادي امضاء نکرديم. ما همه حرف‌هايمان را با او زديم و طي چند روز آينده همه چيز مشخص خواهد شد. البته بايد بگويم که اين دروازه‌بان سابقه ملي ندارد اما گلر خوبي است.

به گزارش فارس، وي در مورد شايعه استقلالي‌شدن محسن فروزان هم ادامه داد: من پيش از اين و در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اعلام کردم که او جزو گزينه‌هاي ما نيست و اگر او را مي‌خواستيم قطعاً به باشگاه تراکتورسازي نامه مي‌زديم. ما در حال حاضر دو دروازه‌بان زير 23 سال داريم و اين دروازه‌بان برزيلي هم که به ما اضافه شود، خيالمان از بابت دروازه راحت خواهد شد.

معاون باشگاه استقلال در امور نقل و انتقالات درباره مذاکره با ملي‌پوشان اين تيم که همراه با تيم ملي در جام جهاني بودند، افزود: از فردا منتظر اين عزيزان هستيم تا با آنها درباره حضور در استقلال صحبت کنيم، اينکه گفته مي‌شود با آنها توافق کرديم به هيچ عنوان صحت ندارد زيرا با آنها اصلاً صحبتي نکرديم. البته پيش از جام جهاني صحبت‌هايي انجام شد اما بنا را بر اين گذاشتيم تا بعد از بازگشت از برزيل صحبت هاي نهايي انجام شود.

نظري جويباري در مورد شايعه شرط گذاشتن چهار بازيکن ملي‌پوش استقلال مبني بر اينکه اگر نکونام به اين تيم بپيوندد آنها هم با اين تيم قرارداد امضاء مي‌کنند، گفت: نکونام نام بزرگي دارد و نيازي به شرط گذاشتن براي حضور او در استقلال نيست. در مورد شرط گذاشتن هم بايد بگويم که ما پيش از اين، موضوع شرط و شروط را در باشگاه استقلال نشان داديم و ثابت کرديم که نام استقلال از هر نام ديگري بزرگتر است و کسي نمي‌تواند براي استقلال شرط بگذارد.

وي درباره اينکه گفته مي‌شود خسرو حيدري از تيمي آلماني پيشنهاد دارد ادامه داد: در اين باره چيزي نمي‌دانم اما اگر هم پيشنهادي باشد براي استقلال افتخار است که بازيکنش در تيمي معتبر بازي کند.

نظري جويباري در پايان در خصوص وضعيت آندرانيک تيموريان هم تصريح کرد: وضعيت او هم مثل ساير بازيکنان است و اگر پيشنهاد خارجي نداشت، دوست داريم در کنار هم به استقلال خدمت کنيم اما اگر او هم پيشنهاد خارجي داشت، خوشحال مي‌شويم که به عنوان نماينده استقلال در خارج از ايران بازي کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.