دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۳

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: با توجه به اینکه ما کمیته ویژه مبارزه با مفاسد را داریم و آقای رسایی…

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: با توجه به اینکه ما کمیته ویژه مبارزه با مفاسد را داریم و آقای رسایی نیز رئیس این کمیته و مسئول رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال نیز هستند، به عنوان یک ماموریت اداری مقدمات لازم صورت گرفته تا وی به همراه تیم ملی عازم برزیل شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به همراهی تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل گفت: در راستای رسیدگی به مسئله فساد در فوتبال و با توجه به اتفاقاتی که در جام جهانی قبل به وقوع پیوست و تیم ملی ایران هم حضور داشت، اخبار و مدارکی به دستمان رسید.
 
وی ادامه داد: در همین راستا لازم دانستیم به جهت اینکه هم پیشگیری شود و هم بر این مسئله نظارت داشته باشیم و از طرف دیگر ارزیابی در روند برگزاری مسابقات صورت گیرد که حوزه‌‌های مختلفی از جمله فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و … دارد، تصمیم گرفتیم یکی از مسئولین این پرونده را به همراه تیم ملی به برزیل اعزام کنیم.
 
پورمختار همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه ما کمیته ویژه مبارزه با مفاسد را داریم و آقای رسایی نیز رئیس این کمیته و همچنین مسئول رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال هستند، به عنوان یک ماموریت اداری مقدمات لازم صورت گرفته تا وی به همراه تیم ملی عازم برزیل شود.
 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان خاطرنشان کرد: این مسئله در هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 نیز به تصویب رسیده و امیدواریم هرچه زودتر اجرایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.