دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۱۳

به گزار ش خبرنگار اجتماعی ایرنا، ˈمحمدرضا صادقˈ یکشنبه شب در دومین نشست روابط عمومی ها در هتل ارم تهران، افزود: با توجه…

به گزار ش خبرنگار اجتماعی ایرنا، ˈمحمدرضا صادقˈ یکشنبه شب در دومین نشست روابط عمومی ها در هتل ارم تهران، افزود: با توجه به نواقصی که در تبلیغ در انصراف از یارانه ها ایجاد شده، بارها در طول ایام عید تغییرات در خصوص پیام های زیرنویس شده در تلویزیون در رابطه با انصراف از یارانه را به مسئوولان صدا و سیما اعلام می کردم.

وی به موضوع یارانه ها و تکلیف قانونی دولت اشاره کرد و گفت: دولت موظف بود نیازمندان را شناسایی و به آنان یارانه پرداخت کند از این رو سازمان صدا و سیما تلاش خود را در این زمینه انجام داد اما به دلیل محدودیت زمانی، اشکالاتی در این خصوص بوجود آمد.

صادق در ادامه به اهمیت قلمرو مخاطب رسانه و پیام به ترتیب اولویت در حوزه روابط عمومی اشاره کرد و گفت: شناخت و رصد مستمر مخاطبان وظیفه اصلی نخست روابط عمومی است.

مشاور رسانه ای رییس جمهوری با بیان اینکه کار روابط عمومی از شناخت مخاطب شروع می شود، هنر روابط عمومی را شناخت شکل دهی و آماده سازی ذهن مخاطب دانست و افزود: افزایش قدرت روابط عمومی ها موضوعی است که دولت توجه ویژه ای به آن دارد.

وی در ادامه، اظهارنظرهای منصفانه و دوری از تخریب را از نکات مورد نظر دولت در خصوص روابط عمومی ها دانست.

شبد**3377 ** 1528 ** 2023

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *