چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۵

“جمشید ایرانی” در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، از جلسه مشترک جبهه اعتدالگرایان و اصلاح‌طلبان پیرامون تصویب برنامه‌های ویژه همایش “انتظار و…

“جمشید ایرانی” در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران،
از جلسه مشترک جبهه اعتدالگرایان و اصلاح‌طلبان پیرامون تصویب برنامه‌های ویژه همایش “انتظار و امید” خبر داد و اظهار داشت: شورای سیاست‌گذاری جبهه اعتدالگرایان امشب در جلسه جبهه اصلاح‌طلبان برای هماهنگی و تصویب برنامه‌های همایش مذکور شرکت خواهد کرد.

دبیرکل حزب فرزندان ایران همچنین هماهنگی‌های مربوط به دیدار با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را از دیگر مباحث این جلسه عنوان کرد و افزود: قصد داشتیم این دیدار امروز صورت بگیرد، اما هنوز هماهنگی‌های لازم در این رابطه صورت نگرفته است.

ایرانی علت دیدار با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی  را نقش موثر وی در انتخابات 24 خرداد دانست و گفت: بزرگان زیادی در حماسه بزرگ 24 خرداد 92 حضور فعال و اثرگذاری داشتند که از جمله آن‌ها آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است.

لازم به ذکر است؛ همایش انتظار و امید از سوی مجموعه ستاد بزرگداشت 24 خرداد به مناسبت سالروز خلق حماسه سیاسی و پیروزی دولت تدبیر و امید در روز پنج شنبه هفته جاری، در سالن 4 هزار نفری تالار وزارت کشور با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی از ساعت 9/30 صبح آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.