جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۶

 حقيقي در خصوص تمرينات و شرايط تيم ملي در گفت‌و‌گو با سايت فدراسيون گفت: تمرينات خيلي خوب هستند و هرچه به زمان برگزاري…

 حقيقي در خصوص تمرينات و شرايط تيم ملي در گفت‌و‌گو با سايت فدراسيون گفت: تمرينات خيلي خوب هستند و هرچه به زمان برگزاري بازي مقابل نيجريه که اولين مسابقه ماست، نزديک مي‌شويم حس استرس همراه با نشاط در تيم بيشتر مي‌شود که اميدوارم اين استرس به نفع ما باشد چرا که بدون استرس هم نمي توان کار کرد و اگر استرس نداشته باشيم نشانه اين است که نسبت به جايي که هستيم و مسابقاتي که پيش و رو داريم، تمرکز نداريم.

وي در ادامه درباره ميزان آمادگي جسماني‌اش گفت: در هفت سال اخير که فوتبال حرفه‌اي انجام مي‌دهم هيچ‌وقت به اين اندازه آماده نبودم.

حقيقي در ادامه ارائه بهترين عملکردش در صورت حضور در ترکيب اصلي افزود: از اين بابت اطمينان کامل دارم و تمام سعي‌ام را مي‌کنم تا بهترين عملکرد را داشته باشم چراکه جايي الان حضور دارم که خيلي‌ها آرزو دارند در اين موقعيت قرار داشته باشند.

وي درباره آخرين ديدار تدارکاتي که مقابل ترينيداد و توباگو برگزار شد، بيان کرد: به نظرم بازي با ترينيداد و توباگو جزو بهترين بازي هايمان بود و به لحاظ تاکتيکي بسيار خوب کار کرديم و کوچک‌ترين موقعيتي به اين تيم نداديم و در واقع اين همان چيزي است که کي‌روش در بازي‌هاي جام جهاني از ما مي‌خواهد. درست است که شرايط بازي دوستانه با بازي رسمي متفاوت است اما تيم در همين بازي‌هاي تدارکاتي محک مي‌خورد.

وي در پايان درباره آرزويش در جام جهاني، انتظارش از هم‌تيمي‌هايش و انتظار مردم از تيم ملي گفت: انتظار مردم که مشخص است، آنها از ما صعود به دور بعد را مي‌خواهند. اما بعضي مواقع اين انتظار از ما زياد مي‌شود و بهتر است منطقي به قضيه نگاه کنيم و يادمان باشد که با تيم‌هاي قوي بازي داريم. همچنين انتظارم از هم‌تيمي‌هايم اين است که بازي‌اي به نمايش بگذاريم که هر بيننده‌اي که بازي مقابل نيجريه را ديد، پيش از ديدار با آرژانتين ما را از پيش باخته نداند. اطمينان دارم که مي‌توانيم چنين عملکردي داشته باشيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.