جمعه، ۲۱ شهریور ۹۳ - ۰۳:۱۸

استاندار اصفهان گفت: مردم اصفهان انتظار دارند در مورد مساله آب، تصمیمات بر اساس نظرات کارشناسی و علمی گرفته شود نه بر اساس…

استاندار اصفهان گفت: مردم اصفهان انتظار دارند در مورد مساله آب، تصمیمات بر اساس نظرات کارشناسی و علمی گرفته شود نه بر اساس مصلحت‌های اجتماعی و سیاسی.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه اصفهان، رسول زرگرپور در شورای اداری استان اصفهان با بیان اینکه اصفهان سرزمین صنعت، دیانت و فرهنگ است، اظهارکرد: اصفهان مرکز نورافشانی علم به ایران و همه جهان اسلام و همچنین مهد شهادت و ایثار است.

وی با تاکید بر برخوردی مناسب و در شان با استان اصفهان، افزود: زاینده رود سالها به عنوان شریانی روح‌افزا و نعمت‌بخش بوده که اکنون خشک شده است. مردم اصفهان ایثارگری‌های بسیاری در این مورد انجام داده‌اند اما زاینده‌رود باز هم نیازمند رسیدگی است.

استاندار اصفهان ادامه‌داد: مردم اصفهان از مسئولان انتظار دارند تا زاینده‌رود را به عنوان مساله‌ای کشوری تلقی و به آن رسیدگی کنند. تصمیمات بر اساس نظرات کارشناسی و علمی باشد و نه بر اساس مصلحت‌های سیاسی و اجتماعی. حق آبه‌های شرعی و قانونی به مردم اصفهان داده و جلوی برداشت‌های غیرقانونی در هر کجا که باشد، گرفته شود.

زرگرپور با اشاره به تصمیمات گرفته شده در شورای عالی آب، اضافه کرد: با سفر معاون اول رئیس‌جمهور به اصفهان تصمیمات گرفته شده در شورای عالی آب وارد مرحله اجرایی شد و البته نداشتن سرعت لازم برای اجرایی‌شدن آنها از اعتراضات ما بوده است.

وی با بیان اینکه در زمان سفر علی اکبر ولایتی گزارشی در مورد زاینده‌رود به او ارایه شد، گفت: گزارش که به ولایتی دادم به مقام معظم رهبری ارایه شد و امیدوارم گزارشی را نیز که روزگذشته به ناطق نوری دادم به مقام معظم رهبری ارایه شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.