چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۲

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی ظهر چهارشنبه در دیدار با مدیر کل محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه…

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی ظهر چهارشنبه در دیدار با مدیر کل محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حل مشکلات محیط زیست چهارمحال و بختیاری مورد توجه قرار می گیرد، عنوان کرد: مناطق حفاظت شده استان چهارمحال و بختیاری مشکلات بسیاری دارد که حل مشکلات این مناطق باید در دستور کار قرار گیرد.

وی ادامه داد: منطقه حفاظت شده تنگ صیاد یکی از مهمترین مناطق حفاظت شده استان به شمار می روند مشکلات بسیاری دارد.

وی عنوان کرد: هم اکنون در کنار منطقه حفاظت شده مالکیت های خصوصی وجود دارد که این مهم مشکلات بسیاری را برای حفاظت در این منطقه ایجاد کرده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: صدور پروانه چرا در سال های گذشته یکی از مهمترین مشکلات در این منطقه است که باید به صورت قانونمند این مشکلات حل شود و باید در این خصوص به صورت جدی چاره اندیشی شود.

وی تاکید کرد: سال گذشته کمک های خوبی به محیط زیست چهارمحال و بختیاری داده شد و امسال نیز در راستای تکمیل پاسگاه های مراقبتی ومرمت و تجهیز آنها اعتباری تخصیص می دهیم.

قاسم سلیمانی بیان کرد: اعتباری دیگری نیز برای حل مشکلات سازمان محیط زیست در راستای هزینه های سوخت، پرداخت اضافه کاری های پرسنل وهزینه های جاری اختصاص می دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.