راهنمای حل مشکل ارور Aw Snap در مرورگر گوگل کروم
راهنمای حل مشکل ارور Aw Snap

راهنمای حل مشکل ارور Aw Snap در مرورگر گوگل کروم

راهنمای حل مشکل ارور Aw Snap در مرورگر گوگل کروم را در حالی امروز برای شما کاربران همبشه همراه میهن پست آماده کرده ایم که مشکل ارور Aw Snap something went wrong در گوگل کروم خیلی از کاربران را به دردسر انداخته است . در این مطلب قصد داریم با روشی بسیار ساده آموزش حل این مشکل را به شما ارائه کنیم . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

اگر از استفاده کنندگان مرورگر گوگل کروک باشید تا بحال حتما با مشکل نمایش صفحه Aw Snap مواجه شده اید .  این صفحه در حقیقت مربوط به خطایی است که نشان می دهد این مرورگر در بارگذاری صفحات دچار مشکل شده .اما برای حل این مشکل کافیست تنها سه مرحله زیر را دنبال کنید .

برای حل مشکل صفحه Aw Snap something went wrong ابتدا باید وارد بخش تنظیمات در گوگل کروم شوید . برای ورود به این بخش در مرورگر های زبان انگلیسی روی آیکون سه نقطه در سمت چپ تصویر گوشه بالایی و در مرورگرهای فارسی روی همین آیکون در سمت راست تصویر کلیک کنید .

راهنمای حل مشکل ارور Aw Snap در مرورگر گوگل کروم

سپس در بخش تنظیمات روی گزینه Show advanced settings و یا نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید تا گزینه مورد نظر ما به نمایش در بیاید .

راهنمای حل مشکل ارور Aw Snap در مرورگر گوگل کروم

در این مرحله تنها کافیست از میان تمام گزینه هایی که تیک روی آن ها خورده گزینه Use a prediction service to load pages more quickly را از حالت تیک دار خارج کرده و آن را غیر فعال کنید . در مرورگر های گ.گل کروم فارسی این گزینه تحت عنوان “استفاده از یک سرویس پیش بینی برای بار کردن سریع تر صفحه ها ” ثبت شده است بنابراین در این نوع مرورگرها شما باید در صفحه نمایش تنظیمات پیشرفته به دنبال این گزینه باشید و تیک کنار آن را برداشته و آن را غیر فعال کنید .

راهنمای حل مشکل ارور Aw Snap در مرورگر گوگل کروم

در انتها نیز برای تکمیل شدن مراحل حل مشکل صفحه Aw Snap something went wrong کافیست یکبار مرورگر خود را بسته و دوباره آن را باز کنید . حالا دیگر عملکرد این مرورگر بهبود یافته و صفحه ارور Aw Snap را مشاهده نخواهید کرد .

10 دیدگاه

  1. ممنون یه مطلب یاد گرفتم

  2. حتما این کار رو میکنم

  3. همه این مراحل رو انجام دادم ولی درست نشد

  4. مرورگر کروم قبل از این خیلی مشکل داشت

  5. ممنون از راه حل پیشنهادیتون

  6. برای من اصلا هیچی نمیاره نه تنظیمات نه هیچی چی کار کنم؟

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*