چهارشنبه، ۰۲ مهر ۹۳ - ۰۶:۰۳

استاندار البرز گفت: رونق واحدهای صنعتی استان تازه تاسیس البرز با حمایت‌های ملی محقق می‌شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه البرز،…

استاندار البرز گفت: رونق واحدهای صنعتی استان تازه تاسیس البرز با حمایت‌های ملی محقق می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه البرز، سیدحمید طهایی امروزدوم مهر در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت طی سخنانی اظهارکرد: استان البرز با داشتن شهرک‌های صنعتی دولتی و خصوصی سهم قابل توجهی در توسعه اقتصادی کشور دارد که با برنامه‌ریزی و نگاه آگاهانه می‌توان از ظرفیت‌های صنعتی استان به میزان بیشتری استفاده کرد.

وی رفع موانع صنعتی را از مهم‌ترین راهکارهای بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود استان دانست و افزود: مشکلات مربوط به سال‌های گذشته صنعت استان البرز را رنج می‌دهد که امید می‌رود با سفرهای وزرا و معاونان به این استان پیگیری و رفع شود.

طهایی خاطرنشان کرد: چهار سال از تشکیل استان البرز می‌گذرد اما همچنان این استان بخشی از بار تهران را به دوش می‌کشد لذا انتظار می‌رود که مدیریت کلان و ملی ما را در تحقق اهداف و توسعه محوری یاری دهد.

نماینده عالی دولت در البرز گفت: علاوه بر مشکلات در حوزه صنعت، البرز در حوزه تامین ساختمان‌های اداری نیز با مشکل مواجه است که این کمبودها یقیناً بر روند تحقق اهداف دستگاه‌های اجرایی تاثیر منفی می‌گذارد.

وی ادامه‌د‌اد: دستگاه‌های اجرایی باید پاسخگوی نیازهای مردم باشند که تامین این نیازها مستلزم وجود امکانات و همکاری مسئولان دولتی است.

وی در ادامه سخنان خود بر ضرورت تامین آب صنایع تاکید کرد و افزود: کمبود آب به یکی از دغدغه‌های اساسی صاحبان صنایع در استان تبدیل شده که باید با برنامه‌ریزی این معضل را برطرف ساخت.

این مقام مسئول تصریح‌کرد: اگر خواهان افزایش آمار اشتغال در استان البرز هستیم باید زیرساخت‌های توسعه صنایع را فراهم کنیم و تنها به بیان مشکلات موجود نپردازیم.

وی از ضرورت جذب سرمایه‌گذاران در البرز سخن به میان آورد و گفت: باید محدودیت‌های جذب سرمایه‌گذاری در استان را مرتفع ساخته و انگیزه لازم را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کنیم تا بتوانیم از ظرفیت‌های آنان برای رشد استان استفاده کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *