چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۵

اولین جلسه کمیته مشورتی گردشگری ایلام تشکیل شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، «عبدالمالک شنبه‌زاده» در اولین جلسه کمیته مشورتی…

اولین جلسه کمیته مشورتی گردشگری ایلام تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، «عبدالمالک شنبه‌زاده» در اولین جلسه کمیته مشورتی گردشگری استان ایلام که با حضور نمایندگان دانشگاه‌ها، صاحب‌ نظران گردشگری و فعالان بخش خصوصی در این حوزه تشکیل شد، اظهار کرد: هدف از تشکیل این کمیته توسعه صنعت گردشگری استان با توجه به اولویت‌ها و فوریت‌های توسعه گردشگری کشور در سال 93 و گرفتن نظرات صاحب‌نظران این حوزه است.

وی با بیان اینکه وضعیت گردشگری استان می‌طلبد که تمامی دستگاه‌ها با همکاری بخش خصوصی در جهت توسعه گردشگری استان گام بردارند، تصریح کرد: رسانه‌ها و مخصوصا” صدا و سیما نسبت به معرفی جاذبه‌های گردشگری استان تلاش بیشتری کنند.

به گزارش ایسنا در این جلسه مقرر شد که میراث فرهنگی به عنوان دبیرخانه کمیته شورای مشورتی اقدامات لازم را جهت معرفی جاذبه‌های گردشگری استان از طریق سازمان مرکزی و صدا سیمای مرکز ایلام و دیگر رسانه‌ها انجام دهد و از انجام کارهای جزیره‌ای خودداری شود.

هدایت پایان‌نامه‌های دانشجویی درباره موانع و مشکلات گردشگری و ارائه راهکار در جهت توسعه گردشگری استان از دیگر تصمیمات این جلسه بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *