پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۸

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جمشیدی صبح پنجشنبه در جشن بزرگ روز جوان در شهرستان جم در تالار شهید خاتمی جم ضمن تبریک…

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جمشیدی صبح پنجشنبه در جشن بزرگ روز جوان در شهرستان جم در تالار شهید خاتمی جم ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و روز میلاد حضرت علی اکبر(ع)، جوانان جمی را با استعداد، با انگیزه و فعال توصیف کرد.

وی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های جوانان شهرستان جم را یادآور شد و بیان داشت: همه باید برای شکوفایی این استعداد ها و ظرفیت ها بکوشند و باید از همه ظرفیت‌ها در این راستا استفاده کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در ادامه خاطرنشان ساخت: با وجود ظرفیت‌ها و امکانات فراوان استان بوشهر، همدلی و همگرایی برای استفاده از آنها وجود ندارد.

جمشیدی در پایان خواستار حمایت بیشتر مجموعه نفت و صنایع استان از حوزه ورزش و جوانان شد و افزود: بی‌شک این حمایت‌ها می تواند نقش بسیار مهمی در توسعه ورزش استان داشته باشد.

حمایت از تیم گاز فجر جم در برنامه همه مسئولان باشد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم نیز در این آئین ضمن تبریک روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر به گزارشی از برنامه‌های هفته جوان در جم  پرداخت.

عباس دوراهکی اجرای کامل مصوبات جلسات ساماندهی امور جوانان  شهرستان را از اولویت‌های برنامه‌های خود دانست و گفت برگزاری چند کارگروه متناسب با جوانان درباره ازدواج، اعتماد به نفس، مسائل عقیدتی واخلاقی، اعزام جوانان به اردوها و تقدیر از نخبگان جوان از برنامه‌های بزرگداشت هفته جوان در جم بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم در پایان خواستار تخصیص اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی در شهرستان شد و ابراز امیدواری کرد شرکت پالایش گاز فجر جم، اداره کل ورزش و جوانان استان و فرمانداری جم حمایت از تیم گاز فجر جم در برنامه‌های خود داشته باشند.

تقدیراز جوانان نخبه، ورزشکاران برتر شهرستان و روسای هیئت های ورزشی شهرستان جم از برنامه پایانی جشن روز جوان در جم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.