سه شنبه، ۰۲ آذر ۹۵ - ۰۸:۵۶
حمله ربات

حمله ربات خشمگین به یک مرد چینی در حالی باعث مصدومیت او شد که این ربات نابهنجار که Fatty نام دارد در نمایشگاه فناوری…

حمله ربات خشمگین به یک مرد چینی در حالی باعث مصدومیت او شد که این ربات نابهنجار که Fatty نام دارد در نمایشگاه فناوری ۲۰۱۶ چین کنترل خود را از دست داد و با حرکات غیر عادی موجب شکسته شدن یک شیشه و زخمی شدن یک مرد از ناحیه پا شد. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .مرد مجروح که از ناحیه پا دچار جراحت شده بود برای درمان راهی بیمارستان شنژن پکن شد . بازتاب کاربران به این خبر نیز بسیار جالب است چرا که برخی از کاربران شبکه های اجتماعی این حادثه را مقدمه « انقلاب ربات ها » دانسته و برخی دیگر نیز گفتند مردم باید منتظر جنگ ربات ها با انسان ها باشند.

حادثه ناراحت کننده حمله ربات ، در غرفه  Spreadview Century که به یک شرکت تحقیقاتی تعلق داشته رخ داد. شرکت مذکور ، این ربات کوچک را به منظور آموزش و سرگرمی کودکان روانه بازار کرده بود . طراحی این ربات پر دردسر به گونه ای انجام شده که  می تواند به سوالات کودکان پاسخ دهد و احساسات خود را در چهره اش نمایان سازد به همین خاطر چهره اش پس از اینکه مرد را مجروح کرد لبریز از ناراحتی و پشیمانی بود. احتمالاً برای اولین بار است که یک ربات به یک شخص حمله ور می شود. با توجه به فناوری پیشرفته و هوش بالا ، این ربات با قیمت تقریبی ۲۰۰۰ دلار به فروش می رسد.

جالب است بدانید که در عصر حاضر جمعیت ربات‌ ها به سرعت در حال افزایش است . این رشد توسط ژاپنی‌ ها که ربات‌ های آنها تقریباً دو برابر تعداد ربات‌ های آمریکا است، هدایت شده است. همه ارزیابی‌ ها بر این نکته تأکید دارد که ربات‌ ها نقش فزاینده‌ ای در جوامع مدرن ایفا خواهند کرد. آن ها به انجام کار های خطرناک ، تکراری، پر هزینه و دقیق ادامه می‌ دهند تا انسان‌ ها را از انجام آنها باز دارند.

با هم در میهن پست تصاویری از حمله ربات خشمگین به یک مرد چینی را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع : sixthtone[/highlight]

یک دیدگاه برای “حمله ربات خشمگین به یک مرد چینی باعث مصدومیت او شد + عکس”

  1. سعید گفت:

    چه جنگایی پیش بیاد بین انسان ها و ربات ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.