چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حکمی حمید روشن روان را به عنوان سومین مدیرعامل…

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حکمی حمید روشن روان را به عنوان سومین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی منصوب کرد.

روشن‌روان جایگزین بهروز برنامهر، مدیرعامل پیشین شرکت آب و فاضلات خراسان شمالی شده که از چهار سال پیش در این سمت فعالیت می کرد.

مدیرعامل جدید شرکت آبفار خراسان شمالی پیش از این مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان بود، البته وی پیش تر به مدت پنج سال مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی نیز بود.

از ابتدای تأسیس استان خراسان شمالی در سال 83 تاکنون غلامحسین محمودی و بهروز برنامهر به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان فعالیت کرده اند و حمید روشن روان سومین مدیرعامل این شرکت در استان محسوب می شود.

خراسان شمالی دارای 867 هزار نفر جمعیت است که 48 درصد از جمعیت این استان در روستاها سکونت دارند.

شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی 105 هزار و 315 مشترک را در هشت شهرستان این استان زیر پوشش دارد و از 865 روستای این استان، 607 روستا با جمعیت 341 هزار و 641 نفر زیر پوشش خدمات این شرکت قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.