پنجشنبه، ۰۹ مرداد ۹۳ - ۰۵:۴۴

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در این حوادث یک نفر کشته…

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در این حوادث یک نفر کشته و 21 نفر مصدوم شدند.

« غفور راستین » اظهار کرد: صبح روز گذشته یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده اصفهان – کوهپایه براثر انحراف از جاده با جدول برخورد کرد.

وی افزود: در این جادثه 9 نفر شامل سه مرد 49، 35 و 25 ساله، دو زن 32 و 20 ساله و دو دختر 13 و پنج ساله مصدوم و پس از دریافت خدمات درمانی اولیه به بیمارستان های شریعتی، امین و کاشانی منتقل شدند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان اظهار کرد: در حادثه دیگری که صبح روز گذشته بوقوع پیوست یک دستگاه خودروی پراید در جاده آباده – شهرضا واژگون شد.

وی افزود: در این حادثه دو زن 43 و 38 ساله همچنین دو مرد70 و 40 ساله و دو دختر 14 و هفت ساله به شدت مصدوم و پس از دریافت خدمات اولیه درمانی، توسط واحدهای امدادی فوریت های پزشکی اصفهان به بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرضا منتقل شدند.

راستین افزود: در حادثه دیگری که در جاده شیراز – اصفهان اتفاق افتاد، یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک دستگاه وانت نیسان برخورد کرد که پنج مصدوم این حادثه که چهار مرد 60، 38، 33 و 22 ساله و یک زن 62 ساله بودند به بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان شهرضا منتقل شدند.

همچنین به گزارش خبرنگار ایرنا، عصر روز گذشته پسر 15 ساله یک خانواده عراقی اهل کربلا در منطقه شنا ممنوع پارک ساحلی زرین شهر اصفهان غرق شد.

در پی این حادثه، شهروندان و مسافرانی که در محل حضور داشتند برای کمک با سازمان آتش نشانی تماس گرفتند که بلافاصله گروه غواصی به محل اعزام شد.

براساس اعلام سازمان آتش نشانی زرین شهر به رغم تلاش غواصان ،جسد غریق هنوز پیدا نشده و جستجوها برای کشف جسد ادامه دارد.

این خانواده عرب، برای تعطیلات عید فطر به ایران و پس از مشهد مقدس به اصفهان سفر کرده بودند.

ت/7131/ 7132

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.