جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۸:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، به دلیل قطعی برق ورزشگاه مخابرات اصفهان در بازی امروز تیم‌های گیتی‌پسند و تأسیسات دریایی تهران، این بازی برای…

به گزارش خبرنگار مهر، به دلیل قطعی برق ورزشگاه مخابرات اصفهان در بازی امروز تیم‌های گیتی‌پسند و تأسیسات دریایی تهران، این بازی برای دقایقی متوقف شد.

در شرایطی که دقایقی از بازی تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و تأسیسات دریایی تهران در هفته دهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور باقی مانده بود، برق ورزشگاه مخابرات اصفهان قطع شده و باعث قطعی چند دقیقه‌ای بازی شد.

پس از آن مسئولان برگزاری بازی، برق اضطراری ورزشگاه را به کار گرفته و سالن بار دیگر روشن شده و دقایق باقیمانده بازی از سر گرفته شد.

این بازی به نوعی دیدار مربی – بازیکن‌های لیگ برتر نیز به شمار می‌رفت و وحید شمسایی و محمد کشاورز که هر یک در کنار بازی، هدایت تیم‌های خود را بر عهده دارند، در این بازی با یکدیگر رویارو شدند.

این بازی نیز همچون سایر بازی‌های لیگ برتر فوتسال با اعتراضات کادر فنی و بازیکنان دو تیم به داوری همراه بود و دو تیم در دیدار امروز به عملکرد داوران اعتراضاتی داشتند.

رویارویی وحید شمسایی و مصطفی نظری، بازیکنان سابق گیتی‌پسند با این تیم اصفهانی در لباس تأسیسات دریایی، از دیگر نکات جالب این مسابقه به شمار می‌رفت؛ نکته جالب اینکه شمسایی و نظری هر کدام دوران پرحاشیه‌ای را در اصفهان سپری کرده بودند.

با توجه به اینکه این بازی در زیر سقف و یک روز تعطیل برگزار می‌شد، استقبال نسبتاً مناسبی از بازی توسط تماشاگران به عمل آمده بود.

بر خلاف دیدارهای لیگ برتر فوتبال، در بازی امروز فوتسال گیتی‌پسند و تأسیسات دریایی دوربین‌های تلویزیونی، حضور داشته و به پوشش تلویزیونی بازی مشغول بودند.

این بازی با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.