حوزه جوانان نیازمند توجه ویژه مسئولان و مدیران دولتی است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: دشمن امروز به دنبال ضربه زدن به ارزش های اسلامی و افکار جوانان است و از این رو باید با بصیرت افزایی توطئه آنان را خنثی کنیم.

وی افزود: برنامه ریزی در حوزه جوانان با توجه به گستردگی و شرایط خاصی که دارد بسیار سخت است و انتظار می رود با تعامل و همکاری دستگاه های متولی امر در این خصوص اقدامات موثمر ثمری انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: در هر جوامع بزرگترین سرمایه جوانان هستند و بالاترین سرمایه‌ های انسانی قشر جوان است  و به همین دلیل برنامه ریزی و کار کردن در این حوزه بسیار سخت و حساس است.

حجت الاسلام شاهرودی یادآور شد: نبود اعتبارات فرهنگی در حوزه جوانان در شرایط کنونی که دشمن به  دنبال رخنه در افکار و ایده های جوانان است یک چالش جدی به حساب می آید.

وی ادامه داد: باید حوزه ورزش و جوانان از نظر اعتبارات تخصیصی از هم تفکیک شوند تا مسائل مالی باعث عقب ماندن برنامه ها و طرح ها در حوزه جوانان نشود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: متاسفانه در حال حاضر ازدواج و اشتغال دو معضل اصلی جوانان کشور است که باید تمامی مسئولان با تعامل و برنامه ریزی متناسب با هر منطقه این مشکل را به حداقل برسانند.

حجت الاسلام شاهرودی در بخش دیگری از سخنان خود به پتانسیل های ورزش استان کردستان اشاره کرد و اظهار داشت: کردستان دارای موقعیت های مناسب  و ورزرشکاران توانمندی است که در صورت فراهم بودن بسترهای لازم می توانند در میادین ورزشی بدرخشند.

وی با اشاره به این مطلب که در ورزش باید ابتدا اخلاق و منش آموزش داده شود بعد مدال آوری، افزود: ورزشکاران سفیران فرهنگی هستند که می توانند فرهنگ و تمدن یک ملت را به دیگر کشورهای جهان انتقال دهند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: باید از این ظرفیت ها و پتانسیل ها در راستای توسعه دین مبین اسلام و ورزش کشور به نحو احسن استفاده کنیم.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*