سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۹

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با کارکنان اداره کل ورزش و…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: دشمن امروز به دنبال ضربه زدن به ارزش های اسلامی و افکار جوانان است و از این رو باید با بصیرت افزایی توطئه آنان را خنثی کنیم.

وی افزود: برنامه ریزی در حوزه جوانان با توجه به گستردگی و شرایط خاصی که دارد بسیار سخت است و انتظار می رود با تعامل و همکاری دستگاه های متولی امر در این خصوص اقدامات موثمر ثمری انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: در هر جوامع بزرگترین سرمایه جوانان هستند و بالاترین سرمایه‌ های انسانی قشر جوان است  و به همین دلیل برنامه ریزی و کار کردن در این حوزه بسیار سخت و حساس است.

حجت الاسلام شاهرودی یادآور شد: نبود اعتبارات فرهنگی در حوزه جوانان در شرایط کنونی که دشمن به  دنبال رخنه در افکار و ایده های جوانان است یک چالش جدی به حساب می آید.

وی ادامه داد: باید حوزه ورزش و جوانان از نظر اعتبارات تخصیصی از هم تفکیک شوند تا مسائل مالی باعث عقب ماندن برنامه ها و طرح ها در حوزه جوانان نشود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: متاسفانه در حال حاضر ازدواج و اشتغال دو معضل اصلی جوانان کشور است که باید تمامی مسئولان با تعامل و برنامه ریزی متناسب با هر منطقه این مشکل را به حداقل برسانند.

حجت الاسلام شاهرودی در بخش دیگری از سخنان خود به پتانسیل های ورزش استان کردستان اشاره کرد و اظهار داشت: کردستان دارای موقعیت های مناسب  و ورزرشکاران توانمندی است که در صورت فراهم بودن بسترهای لازم می توانند در میادین ورزشی بدرخشند.

وی با اشاره به این مطلب که در ورزش باید ابتدا اخلاق و منش آموزش داده شود بعد مدال آوری، افزود: ورزشکاران سفیران فرهنگی هستند که می توانند فرهنگ و تمدن یک ملت را به دیگر کشورهای جهان انتقال دهند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: باید از این ظرفیت ها و پتانسیل ها در راستای توسعه دین مبین اسلام و ورزش کشور به نحو احسن استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.