سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۷

سردار آزمون مهاجم جوان ايراني در تيم روبين‌کازان عملکرد بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشت و يکي از بهترين بازيکنان تيمش بود…

سردار آزمون مهاجم جوان ايراني در تيم روبين‌کازان عملکرد بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشت و يکي از بهترين بازيکنان تيمش بود اما در نهايت جايي در فهرست نهايي کي‌روش براي جام جهاني نداشت.

به نقل از ايسنا، رينيات بيلياتدينوف سرمربي روبين‌کازان با تمجيد از سرداز آزمون گفت: او پسر بااستعدادي است. حيف است که اين بازيکن روسيه‌اي نيست. او سرعت بسيار خوبي دارد و مهاجم کاملي است. آزمون هر وقت به ميدان رفته است توانسته بازي هاي خوبي از خود نشان دهد.

سرمربي روبين‌کازان در ادامه گفت: اولين جلسه تمريني در روبين کازان را به ياد مي آورم. او خيلي زود من را تحت‌تاثير قرار داد. چيزي که من را شگفت‌زده مي کند اين است که آزمون در تمام جلسات تيم به خوبي کار مي کند و ثبات دارد. سردار آزمون مي تواند روزي به يکي از بازيکنان بزرگ دنيا تبديل شود. او آينده درخشاني دارد اما در حال حاضر نمي‌توان درباره آينده او پيش‌بيني کرد.

سردار آزمون به واسطه بازي هاي درخشان فصل قبل در تيم روبين‌کازان، از تيم‌هاي بزرگي چون آرسنال، تاتنهام و ميلان پيشنهاد بازي دريافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.