دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۱

مراد محمدي که به همراه وکيل کشتي‌گيران سابق براي پيگيري مطالبات مالي اين تيم به باشگاه پرسپوليس رفته بود، اظهار کرد: بر خلاف…

مراد محمدي که به همراه وکيل کشتي‌گيران سابق براي پيگيري مطالبات مالي اين تيم به باشگاه پرسپوليس رفته بود، اظهار کرد: بر خلاف رويانيان و مديريت قبلي، هيات مديره فعلي حسن نيت از خود نشان داده است اما واقعا زمان از دست رفته و ما اميدواريم که اين موضوع هرچه سريع‌تر حل شود.

به نقل از ايسنا، او ادامه داد: ما از جامعه ورزش هستيم و دوست داريم که اين موضوع دوستانه حل شود. حکم تخليه باشگاه را هم گرفته‌ايم اما با توجه به حسن نيت هيات مديره فکر مي‌کنم اين مشکل تا چند روز آينده حل مي‌شود. قرار شد آن‌ها اعلام کنند که چه زماني مطالبات ما را پرداخت مي‌کنند. نمي‌توانيم به پرسپوليس تخفيف بدهيم.

وکيل کشتي‌گيران سابق پرسپوليس هم در اين رابطه گفت: در تاريخ 10 ارديبهشت 93 حکم فدراسيون کشتي به باشگاه پرسپوليس ابلاغ شده اما دوستان در زمان قانوني به اين حکم اعتراض نکرده‌اند و تازه 20 روز بعد يادشان افتاده که اعاده دادرسي کنند اما زمان، گذشته بود و ما هم حکم تخليه باشگاه را در دست داريم و دوست داريم همه چيز دوستانه حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.