شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۳:۰۰

«ابراهیم نجم» سخنگوی رسمی دارالفتوی مصر، پیوستن جوانان به گروه تروریستی داعش را حرام دانست. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از «سومریة…

«ابراهیم نجم» سخنگوی رسمی دارالفتوی مصر، پیوستن جوانان به گروه تروریستی داعش را حرام دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از «سومریة نیوز»، دارالفتوی مصر، در فتوایی، پیوستن به گروه تروریستی داعش را حرام اعلام کرد.

«ابراهیم نجم» سخنگوی رسمی دارالفتوی مصر، در طی مصاحبه با رسانه‌ها گفت : « آن‌ چیزی که ما از داعش در کشورهای عراق و سوریه، شاهد هیستیم، پدیده‌ای است که در خدمت دشمنان اسلام قرار دارد.»

این شخصیت اهل سنت در ادامه، گروه تروریستی داعش را عامل گمراهی برخی جوانان دانست که به اسم دین در حال کشتار و ویرانی در کشورهای اسلامی هستند.

سخنگوی رسمی دارالفتوی مصر، اضاف کرد: «گروه داعش، در فهم آیات و احادیث به خطا رفته و در استنباط احکام شرعی گمراه شده‌اند.»

گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام – داعش- بامداد سه‌شنبه گذشته با قشون‌کشی به عراق، شهر موصل و استان نینوی را به اشغال درآورد و هم اکنون درگیری های سنگینی در استان‌های صلاح‌الدین، الانبار، کرکوک و نینوا و برخی مناطق دیگر بین ارتش، گروههای مردمی، عشایر و نیروهای پیشمرگه با گروه تروریستی داعش جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.