سه شنبه، ۳۰ شهریور ۹۵ - ۰۲:۵۶
حیواناتی با چشم های عجیب و غریب

تصاویر بامزه از حیواناتی با چشم‌هایی عجیب و غریب که تماما فتوشاپ شده هستند، در حالی این روزها مورد توجه کاربران شبکه های…

تصاویر بامزه از حیواناتی با چشم‌هایی عجیب و غریب که تماما فتوشاپ شده هستند، در حالی این روزها مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته اند که این ماجرا از شبکه اجتماعی ردیت با اشتراک گذاری یک عکس واقعی از یک کبوتر (با چشم هایی عجیب در جلو سر) آغاز شد ؟ برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

تصاویر بامزه از حیواناتی با چشم‌هایی عجیب و غریب در حالی سوژه داغ شبکه های اجتماعی شد که بعد از به اشتراک گذاری این عکس کبوتر که کاملا واقعی بود به سرعت فتوشاپ کاران حرفه ای را دست به کار کرد تا چشم های دیگر حیوانات را هم مانند این کبوتر در تصاویرشان تغییر دهند آنها سراغ هر حیوانی را که می توانید تصورش را بکنید رفته اند . زرافه ، عقاب ، شتر مرغ و حتی موجودات درون آب هم در امان نمانده اند .

حالا این تصاویر ساخته شده با کمک فتوشاپ در میان کاربران شبکه های اجتماعی دستمایه طنز شده و در حال دست به دست شدن است . تصور کنید اگر واقعا همه این موجودات دارای صورتی به این شکل بودند آیا واقعا می شد هنگام نگاه کردن به آنها جلو خنده خود را بگیریم ؟!

همان گونه که می دانید هر کدام از این حیوانات با موقعیت قرار گیری چشماهایشان دارای یک زاویه دید مناسب نسبت به اطرافشان هستند که این زاویه مناسب متناسب با  موجودیت خودشان است شاید اگر این حیوانات دارای چشم هایی به شکل انسان در جلو صورتشان بودند یقینا موجوداتی بسیار محدود تر آن چه را که الان هستند، می شدند.

در تصاویر زیر عکس اول مربوط کبوتری است که واقعا چشم هایش در جلو صورتش قرار داشت و کاملا مستند و حقیقی است . اما دیگر تصاویر توسط فتوشاپ کاران حرفه ای دست مایه طنز قرار گرفته و غیر واقعی هستند.

با این حال به نظر شما چشم کدام یک از حیوانات زیر اگر در جلو صورتش قرار داشت بیشتر طبیعی جلوه می کرد ؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید.

 

[highlight]منبع : boredpanda[/highlight]

5 دیدگاه برای “حیواناتی با چشم‌هایی عجیب و غریب !”

 1. نیکو گفت:

  واقعاً عجیب و غریبه

 2. عبیدی راد گفت:

  وای اول فکر کردم واقعی هستن

  1. کامران گفت:

   منم اول فکر کردم فقط شکل چشماشون تغییر کرده نگو جای چشاشون عوض شده

 3. کامران گفت:

  برای تست هوش خوبه

 4. نیلوفر گفت:

  چه فکری.جالب نبود.فتبارک الله احسن الخالقین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *