سه شنبه، ۱۱ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۳

مسئول استقبال از کاروان رضوی در آذربایجان‌شرقی گفت: عاشقان اهل بیت(ع) 12 شهریورماه در فرودگاه تبریز از خادمان آستان قدس رضوی استقبال می‌کنند….

مسئول استقبال از کاروان رضوی در آذربایجان‌شرقی گفت: عاشقان اهل بیت(ع) 12 شهریورماه در فرودگاه تبریز از خادمان آستان قدس رضوی استقبال می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، «حمید فتحی» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم‌زمان با فرارسیدن دهه‌ی کرامت خادمان آستان قدس رضوی روز چهارشنبه ساعت 10 صبح وارد فرودگاه تبریز می‌شوند تا در سلسله جشن‌های زیرسایه‌ی خورشید در استان آذربایجان‌شرقی حضور یابند.

وی افزود: مردم ولایی و متدین تبریز هر سال استقبال بسیار خوبی از خادمان امام رضا(ع) داشتند و امسال نیز با حضور خود در فرودگاه تبریز استقبال گرمی از آنها دارند.

مسئول استقبال از کاروان رضوی در آذربایجان‌شرقی ادامه داد: خادمان آستان قدس رضوی از بدو ورود خود به تبریز، طبق برنامه‌ریزی‌ها، در برنامه دیدار حضوری با مردم، مداحی و سخنرانی حضور می‌یابند و بیرق متبرک بارگاه رضوی در میان شور و شوق وصف‌ناپذیر مردم گردانده می‌شود.

فتحی خاطرنشان کرد: از عموم مردم، مسئولان به‌ویژه عاشقان حضرت ثامن‌الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) برای استقبال از کاروان و پیام‌آوران آن امام همام دعوت می‌شود روز چهارشنبه ساعت 10 صبح در فرودگاه بین‌المللی تبریز حضور یابند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *