جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۲:۳۲

استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: امسال بیش از 100 هزار نفر بارگاه امامزاده بی بی حکیمه (س) را زیارت کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان…

استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: امسال بیش از 100 هزار نفر بارگاه امامزاده بی بی حکیمه (س) را زیارت کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه وبویراحمد، سید موسی خادمی در ساعات پایانی کنگره ملی بی‌بی حکیمه (س) افزود: در امسال بیش از 100 هزار نفر از شیفتگان و محبان اهل بیت (ع) از ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس با وجود شرایط سخت جغرافیایی، امکانات محدود رفاهی به بارگاه بی‌بی حکیمه (س) مشرف شدند.

وی با بیان اینکه ۸۰۰۰ امامزاده در سر تا سر کشور وجود دارند، اظهار کرد: وجود این تعداد بقاع متبرکه بهترین پناهگاه مردم و راهبردی اساسی برای مقابله با ترفندها و تهاجم‌های فرهنگی دشمنان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این کنگره بر ترویج و تعمیق روزافزون فرهنگ اهل بیت در راستای تحقق خواسته مهم مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به عنوان قطب‌های فرهنگی تاکید دارد.

خادمی گفت: داوران کشوری نیز پس از پایش نهایی 30 مقاله را به عنوان مقالات برتر به منظور ارائه در آئین افتتاحیه این کنگره ملی انتخاب کردند که از این تعداد 20 مورد سخنرانی و 10 مورد نیز پوستر بوده است.

وی افزود: 60 درصد مقالات ارسال شده به این کنگره استانی و 40 درصد کشوری است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این کنگره ماحصل بسیار خوبی در پی داشته که جا دارد از تمام مسئولان و دست اندرکارانآن تشکر و قدردانی کنم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *