چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۰۹

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، امیر رضا خادم در نخستین جلسه هیأت مدیره باشگاه…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، امیر رضا خادم در نخستین جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان که عصر امروز سه شنبه در ساختمان مرکزی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: بعد از مطرح شدن بحث واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی که به صورت جدی مطرح شد، بر اساس جمع بندی که داشتیم بحث مشکلات مالی و حامیان مالی را در اولویت قرار دادیم. بعد از آن حامیان مالی مختلفی آمدند، اسپانسر جدیدی آمد و پیشنهاد داد و با عدد 20 میلیارد تومان وارد شد.

وی ادامه داد: با ورود توفیقی به جمع اسپانسر، نهایتا به تایید رسید و به موازات آن چارچوب هیات مدیره را انتخاب کردیم. افشار زاده هم زحمت مدیر عاملی را قبول کرد.

خادم با بیان این مطلب که در استقلال افرادی هستند که حمایت های مالی دیگری به باشگاه می کنند افزود:  افجه ای و توفیقی نمایندگان اسپانسر باشگاه هستند.

معاون حقوقی مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: در جمع بندی که در هیات مدیره داشتیم از ترکیب فنی و اقتصادی که سال ها فعالیت های اقتصادی داشته اند استفاده کردیم و در مجموع چارچوب خوبی بسته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.