جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۵

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آمازون، «آقای مرسدس» که سه شنبه (سوم جون- 13 خرداد) منتشر شده، تریلری جنایی و تعلیق…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آمازون، «آقای مرسدس» که سه شنبه (سوم جون- 13 خرداد) منتشر شده، تریلری جنایی و تعلیق آمیز است که در آن بیل هاجس یک کارآگاه سابق بدجوری باید با مسایل بازنشستگی اش کنار بیاید. او یک نامه از کسی دریافت می کند که ادعا می‌کند قاتل آقای مرسدس خواهد شد. مرسدس نامی رسانه ای برای یک راننده مشهور است که یک سال پیش در تعقیب و گریزی در خیابان‌ها هشت نفر را کشت. هوجس با یک موضوع مبهم روبه روست و امیدوار است بتواند از طریق این نامه پرونده ناتمامش از سال پیش را ببندد.

«آقای مرسدس» نوشته استفن کینگ در 448 صفحه و به قیمت 30 دلار از سوی انتشارات اسکرایبنر منتشر شده است.

آخرین کتاب استفن کینگ «سرزمین شادی» سال پیش در ماه آوریل منتشر شده بود. او سال پیش ادامه ای بر رمان پرطرفدار «درخشش» را نیز با عنوان «دکتر اسلیپ» روانه بازار کتاب کرده بود. شخصیت اصلی این کتاب پسر کوچکی است که از وقایع ترسناک رمان «درخشش» جان سالم به در برده بود.

استفن کینگ برای سال 2014 یک کتاب دیگر نیز در دست انتشار دارد که با عنوان «احیا» به بازار خواهد آمد.

کینگ 66 ساله که نویسنده ای کهنه کار در زمینه آثار دلهره آور است بیش از 50 کتاب تعلیق آمیز، دلهره آور و ماورایی در کارنامه اش دارد. او نویسنده کتاب های پرفروشی چون «ایستگاه»، «درخشش» و «رهایی از شائوشنگ» است که همه آنها در سینما نیز با موفقیت زیادی روبه رو شده‌اند و در میان فیلم های پرطرفدار و ماندگار جای گرفته اند.

این نویسنده آمریکایی تاکنون شاهد فروش بیش از 350 میلیون نسخه از کتاب هایش در سراسر جهان بوده و بسیاری از این کتاب‌ها در قالب فیلم سینمایی، مجموعه تلویزیونی و کتاب مصور نیز تولید شده اند. کینگ هفت عنوان از کتاب هایش را با نام مستعار ریچارد باخمن منتشر کرده و نزدیک به 200 داستان کوتاه نیز نوشته است. بیشتر داستان‌های او در شهر زادگاهش «مین» می گذرند.

او جوایز متعددی نیز دریافت کرده که جایزه برام استوکر برای کتاب‌های فانتزی، جایزه نبولا برای کتاب‌های علمی تخیلی، جایزه او هنری برای داستان کوتاه، جایزه بنیاد کتاب ملی آمریکا برای تاثیرگذاری‌اش در ادبیات آمریکایی و جایزه انجمن نویسندگان کتاب های معمایی از جمله آنها هستند.

نسخه شنیداری و نسخه الکترونیک «آقای مرسدس» نیز همزمان با انتشار نسخه چاپی آن از سوی انتشارات سیمون اندشوستر به بازار آمده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.