خالکوبی‌های جادویی در تایلند
خالکوبی‌های جادویی در تایلند

خالکوبی‌های جادویی در تایلند که پوست بدن را بعد از مرگ سالم نگه می دارد ؟!

خالکوبی‌های جادویی در تایلند در حالی پوست بدن را بعد از مرگ سالم نگه می دارد که کارگران یک گورستان در این کشور جسدی را پیدا کردند که تقریبا بدن او تجزیه شده است اما پوست بدن به دلیل خالکوبی‌های جادویی که روی آن حک شده، سالم باقی مانده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

خالکوبی‌های جادویی و تاثیر آن در سالم ماندن پوست بدن در حالی تایید شده است که کارگران گورستانی در تایلند هنگام تمیز کردن یک قبرستان دورافتاده در مرز بین تایلند و لائوس به طور اتفاقی جسدی را از زیر خاک بیرون کشیدند که پوست بدن او هنوز سالم است و به صورت چروکیده به اسکلت بدن آن مرد آویزان شده بود.

بعد از بررسی این پوست مشخص شد نوشته‌هایی به صورت خالکوبی و یا بهتر بگوییم خالکوبی‌های جادویی از جوهر بامبو مربوط به یک قبیله در زمان حیات این فرد روی پوست او حک شده است. این خالکوبی‌های سیاه ، طلسمی جادویی را نشان می‌دهد که به پوست نفوذ کرده است.

کاوشگران معتقدند نوشته‌ها به خط سانسکریت و نقشی از ببر که با جوهر با بمبو که در تالیلند به خالکوبی‌های جادویی معروف شده ، کشیده شده است و البته برای جلوگیری از فساد جسد و از بین رفتن آن روی پوست او نقش بسته است. دلیل دیگر مرگ او ممکن است سخت شدن پوست او و غیرقابل نفوذ بودن آن برای عمل آپاندیس بوده باشد.

سخنگوی این گروه کارگری در خصوص خالکوبی‌های جادویی بر روی پوست این جسد  می‌گوید:

مسئولان و کارگران گورستان به همراه افراد محلی و داوطلبان ، این قبرستان دورافتاده را تمیز می‌کردند که پوست جنازه مردی را پیدا کردند که بر اثر عارضه التهاب آپاندیس جان خود را از دست داده بود.

نکته قابل توجه اینجاست که این بیمار به واسطه خالکوبی‌های جادویی که بر روی پوست بدنش داشته و البته به دلیل سخت شدن پوست بدنش، جراحان قادر به عمل او نبودند و این مرد با درد ناشی از این بیماری مرده بود.

همان گونه که در تصاویری می بینید ، پوست بدن این جنازه مملو از خالکوبی‌های جادویی است که همین مانع از فساد آن شده است. در واقع، طلسمی که با جوهر روی پوست بدن او کشیده شده، باعث محکم شدن آن و مانع از عمل او شده است و نکنه مهمتر این که این تصاویر حک شده بر روی بدن این جسد براساس یک باور خرافی عمیق در تایلند که به روح و تناسخ اعتقاد دارد، روی پوست این جنازه کشیده شده است.

منبع  dailymail

13 دیدگاه

 1. وای خدا حالم بد شد

 2. یعنی انقد ضخیم بوده که نشذه جراحیش کنن !!

 3. چندش تر از اون جنازهه اینا هستن که باهاش عکس انداختن !

 4. به به چه عکس خاطره انگیزی ام گرفتن

 5. نزارین اینا رو
  حالمون بد شد بابا

 6. بیچاره رو گور به گورش کردن

 7. هیچوقت نمیکرده یک روزی باهاش عکس بگیرن :))

 8. خدایا چقد کثیفی آخه
  دستش گرفته

 9. چه جالبه که پوستش تجزیه نشده

 10. چقدر هم خوشحال هستن 😐

 11. قیافه جنازهه رو 😄

 12. جنازه مثل اینکه داد میزنه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*