دوشنبه، ۲۶ تیر ۹۶ - ۰۹:۴۴
خانه الماسی

خانه الماسی ، شاهکاری از معماران استرالیایی بر فراز اقیانوس و پس از اجرای این پروژه دیدنی و جذاب ، خانه الماسی در ساحل…

خانه الماسی ، شاهکاری از معماران استرالیایی بر فراز اقیانوس و پس از اجرای این پروژه دیدنی و جذاب ، خانه الماسی در ساحل استرالیا توانسته است نه تنها  الهام بخش طراحی میلیون ها معمار جوان باشد ، بلکه مورد توجه خاص گردشگران در این کشور نیز قرار گرفته است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

خانه الماسی در سواحل استرالیا

خانه الماسی در سواحل استرالیا

زمین پروژه ساحل Fairhaven در استرالیا معماران را تشویق به ساخت سازه ای معلق در هوا در ساختار مسکونی و در یک پلت فرم بلند بتنی با 13 متر ستون نمود است.

راهرو ورودی این پروژه ساحلی که بر فراز یک ستون خلاقانه قرار گرفته است از سمت ساحل نمایی زیبا و دیدنی را به هنگام ورود به خانه ی الماسی برای میهمان خلق می کند.

خانه الماسی در سواحل استرالیا

در این پست پروژه ی این خانه معلق را معرفی می کنیم تا موجب شکل گیری ایده های خلاقانه در ذهن مخاطبین و بخصوص معماران جوان بشود تا دیگر به جمله که “این کار را نمی توان انجام داد” جور دیگری فکر کنند.

در پایین و سمت ساحل این سازه نیز یک جاده ی رویایی ساحلی دیده می شود که گاه گاهی با عبور اندک خودروهای لوکس روز دنیا صحنه ای خاطره انگیز برای شما خلق می کند.

خانه الماسی در سواحل استرالیا

تیم طراحی مسئول این پروژه، خانه ای را متصور شده بودند که در آن، آنچه که حذف شده است به اندازه همان چیزی که قرار داده شده است مهم و ضروری باشد.

این خانه ی یا بهتر بگوییم این ویلای مجلل و باور نکردنی طوری طراحی شده تا با نگاه به آن جوری تداعی بشود که انگار در هر دو وضعیت عمودی و افقی آزادانه از زیر زمین سر درآورده است.

خانه الماسی در سواحل استرالیا

 

خانه الماسی در سواحل استرالیا

این خانه بر فراز پایه بلندش طوری ساخته شده است که  اگر در آن حضور داشته باشید انگار خود را بر روی اقیانوس معلق می بینید که با نگاه به دیوارهای فلزاش زمانی را به هنگام حضور در کشتی توریستی برای شما خلق می کند که  این نما  یک نمای 180 درجه دلپذیر از جنوب اقیانوس را به شما هدیه می دهد.

خانه الماسی در سواحل استرالیا

 

خانه الماسی در سواحل استرالیا

این خانه که به شکل الماس و توسط نرده های شیشه ای شفاف و چشم نواز ساخته شده،  یک طرح باز و دنج شامل یک نشیمن بزرگ و ناهار خوری، یک اتاق خواب و حمام و احاطه شده است  برای گذران یک آخر هفته هیجان انگیز  آرام بخش  برای تأمل در اقیانوس، یا یک جمع کوچک خودمانی و یا یک مهمانی خصوصی کافی است.

[highlight]منبع[/highlight]  selfveda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *