جمعه، ۲۱ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۴

امام‌جمعه شهرستان بجنورد با هشدار به خانواده‌ها نسبت به استفاده از ماهواره گفت: خانواده‌ها از ماهواره به عنوان یک شیطان مدرن پرهیز کنند….

امام‌جمعه شهرستان بجنورد با هشدار به خانواده‌ها نسبت به استفاده از ماهواره گفت: خانواده‌ها از ماهواره به عنوان یک شیطان مدرن پرهیز کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه خراسان‌شمالی، حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در خطبه‌های نمازجمعه شهرستان بجنورد اظهارکرد: اکنون 166 ماهواره و شبکه فارسی زبان علیه ایران تبلیغ می‌کنند، این در حالیست که ماهواره ارکان خانواده‌ها را متزلزل می‌کنند.

وی با هشدار به اینکه آمار طلاق در بین خانواده‌های که از ماهواره استفاده می‌کنند بسیار بالا است، عنوان‌کرد: جسارت فرزندان نیز در این خانواده‌ها افزایش یافته است.

یعقوبی با بیان اینکه ماهواره به خانواده‌ها فساد و بی‌غیرتی را تزریق می‌کند، خاطرنشان کرد: ماهواره به عنوان لانه فساد، فساد را تولید و رواج می‌دهد.

وی با اشاره به منویات رهبری در خصوص ایجاد مکانی مناسب با هزینه کم برای زایران کم برخوردار به لحاظ مالی برای زیارت امام‌رضا (ع) در مشهد مقدس،گفت: براین اساس از سوی شهرداری و امام‌جمعه مشهد این طرح پیگیری و به هر یک از استان‌ها قطعه زمینی در نزدیکی حرم‌مطهر به منظور ساخت زایر‌سرا با پروانه ساخت رایگان واگذار شده است.

یعقوبی با ذکر اینکه بنیاد زائرسرای خراسان‌شمالی به ثبت رسیده است، افزود: هم‌اکنون مدیرعامل و اعضای این بنیاد مشخص و مقرر شده که 20 میلیارد اعتبار به این بنیاد تزریق شود.

وی با بیان اینکه پس از قرعه‌کشی بین استان‌های کشور، یک قطعه زمین 500 متر مربعی در 600 متری حرم بنام خراسان‌شمالی سند شده است، یادآور شد: برای احداث این زایر سرا نیازمند مشارکت مردم و سرمایه‌گذاران هستیم.

یعقوبی با اشاره به سالروز ورود رهبر انقلاب به خراسان‌شمالی گفت: با توجه به این که 19 مهر امسال شنبه است امسال یک روز زودتر در روز جمعه 18 مهرماه به استقبال سالروز ورود رهبر از فرودگاه مرکز استان تا مصلا می‌رویم.

وی با ذکر اینکه آمریکای جنایتکار به تروریست‌پروری داعش و القاعده در کشورهای سوریه، لبنان، عراق، افغانستان پرداخته است، عنوان‌کرد: هم‌اکنون آمریکا و اروپا و کشورهای عربی متحجر که به حمایت از این تروریست‌ها پرداخته‌اند خواهان برخورد با داعش و دیگر تروریست‌ها هستند.

وی با بیان اینکه برخورد امریکا با موش‌های داعشی برای رضای خدا نیست و برای جلوگیری از به خطر افتادن منافع خودشان است، ادامه‌داد: آمریکا و اروپاییان برای بیرون کردن داعش از عراق دلشان به مردم مظلوم و مسلمانان نسوخته بلکه آنان با این اقدام به دنبال تحقق اهداف خود و استعمار سرمایه‌های عراق هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *