جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۷

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر صبح جمعه در آئین تجلیل از خانواده ایثارگران مبارزه با سوداگران مرگ…

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر صبح جمعه در آئین تجلیل از خانواده ایثارگران مبارزه با سوداگران مرگ در استان بوشهر اظهار داشت: ماموران نیروی انتظامی با تمام توان و با اساتفاده از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با سوداگران مواد مخدر استفاده می‌کنند.

وحید زرین کلاه با بیان اینکه هیچ فرصتی را به سوداگران مرگ چه در سطح خرد و چه در سطح کلان نخواهیم داد، افزود: یکی از برنامه‌های بسیار خوبی که در دست اجرا داریم، طرح پاکسازی محلات آلوده است که معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر را پاکسازی می‌کنیم.

وی با اشاره به انجام 80 عملیات پاکسازی از ابتدای امسال تاکنون در استان بوشهر، تصریح کرد: کشفیات بسیار خوبی نیز در این زمینه داشته‌ایم که در نمایشگاه‌های مختلفی به نمایش گذاشته شده است.

مقابله قاطع با عرضه و توزیع کنندگان مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر از متلاشی‌شدن 140 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر از ابتدای امسال تاکنون، تصریح کرد: یک هزار و 180 کیلوگرم طی سه ماه نخست امسال در استان بوشهر کشف شده است.

وی با اشاره به قاطعیت استان بوشهر برای مقابله با مواد مخدر، تاکید کرد: استان بوشهر 18 شهید و 21 جانباز در در راه مبارزه با مواد افیونی مخدر تقدیم کرده است.

زرین کلاه اضافه کرد: از مهمترین برنامه‌های مهم امسال ما مقابله قاطع با عرضه و توزیع کنندگان مواد مخدر است که برنامه‌های ویژه و عملیات‌های پیچیده‌ای در سال جاری اجرا می‌شود و پاکسازی مناطق مختلف را در دستور کار داریم.

لازم به ذکر است که در این آئین به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر از ۱۸ خانواده شهید و ۱۲ جانباز استان بوشهر تحلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.