جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈسید جواد چوبچیانˈ شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره سردار شهید حبیب الله برزگر و شهدای والامقام…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈسید جواد چوبچیانˈ شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره سردار شهید حبیب الله برزگر و شهدای والامقام روستای بیجارگاه سفلی شهرستان رودسر، مهم ترین مشخصه شهدای هشت سال دفاع مقدس را در ولایتمداری آنها دانست و افزود: شهدا تا پای جان، جانانه از حریم ولایت و اسلام دفاع کردند و نگذاشتند به این ارزش ها خللی وارد شود.

وی اظهار کرد: ما به شهدا با تمام وجود افتخار می کنیم چرا که آنها سند افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی هستند و بر ما واجب است با تمام وجود راه آنان را که راه عزت و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی است، ادامه دهیم.

مسوول واحد قرآن و عترت دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر اینکه اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی به برکت خون پاک و مطهر شهداست، گفت: اگر امروز ایران اسلامی با قدرت های بزرگ پای میز مذاکره می نشیند و ذره ای از حقوق ملت عقب نشینی نمی کند، به برکت خون شهداست که ما را مقتدر و سربلند کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: امنیت و آسایش امروز کشور مرهون خون شهداست و همین روحیه شهادت طلبی شهدای ماست که دشمن را خوار و زبون کرده و قادر به رویارویی با نظام جمهوری اسلامی نیست.

حجت الاسلام چوبچیان بیان داشت: امروز هر گونه توطئه ای که علیه نظام ما صورت می گیرد، به برکت خون شهدا در هم می شکند و ما هم باید تا قیامت راه شهدا را ادامه دهیم تا به سعادت برسیم.

وی در خاتمه سخنانش خانواده های شهدا را اسوه صبر و بردباری دانست و اضافه کرد: آنها با تربیت صحیح فرزندان خود و فرستادن به جبهه ها برای دفاع از حریم اسلام و دین، نزد ملت ایران عزتمند و سربلند هستند و ما باید به آنها افتخار و حرمت آنها را حفظ کنیم.

به گزارش ایرنا ، در ادامه این مراسم یکی از مداحان در وصف و عظمت شهدا به مداحی پرداخت.

شهرستان رودسر در شرق استان گیلان، 700 شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.ک/2

7290/695

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.