سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۸

خبرگزاری مهر: چلسی کلینتون دختر بیل کلینتون رییس جمهوری سابق آمریکا و هیلاری کلینتون، پول زیادی از همکاری با شبکه ان‌بی‌سی نیوز به…

خبرگزاری مهر: چلسی کلینتون دختر بیل کلینتون رییس جمهوری سابق آمریکا و هیلاری کلینتون، پول زیادی از همکاری با شبکه ان‌بی‌سی نیوز به عنوان خبرنگار به دست آورده است.

به نقل از هافینگتون پست، نقش چلسی کلینتون به عنوان خبرنگار ویژه شبکه ان بی سی نیوز ممکن است یکی از بزرگترین دستاوردهای خبرنگاری و روزنامه‌نگاری محسوب باشد، اما مطمئنا درآمد خوبی را برای او به ارمغان آورده است.

وبسایت پولیتیکو در گزارشی جدید اعلام کرده است که کلینتون برای همکاری اش در این شبکه سالی 600 هزار دلار دریافت کرده است. او در سال گذشته در برنامه هایی مانند راک سنتر و اخبار شبانه ان‌بی‌سی شرکت داشت. اما او اخیرا قرارداد خود را تغییر داده و آن را ماهیانه کرده است. شبکه ان بی سی همچنین جنا بوش هیگر، دختر جورج دبلیو بوش را نیز استخدام کرده است و او را در برنامه های زیادی شرکت می‌دهد.

اما چیزی که تعجب برانگیز نیست، این است که یک شخصیت سیاسی که ارتباطات بالا بلندی دارد توانسته بدون دردسر خاصی به مبلغی چشمگیر دسترسی پیدا کند، و البته این مساله روزنامه نگاران دیگر را خیلی خوشحال نکرده است.

سه روزنامه نگار خشم خود را به توییتر بردند و آنجا حرف هایشان را زدند. وسلی لووری گفت: این باورنکردنی است. با 600 هزار دلار در سال چقدر روزنامه نگاری واقعی می توان انجام داد؟ تام گارا نوشت: داستانی الهام بخش درباره زن جوانی که از ریشه‌های محقرش یعنی دختر بیل کلینتون بودن، برخاست و پیشرفت کرد و به سالی 600 هزار دلار در ان‌بی‌سی رسید. الکس وپرین هم نوشت: چلسی کلینتون درآمدی بیشتر از بسیاری از خبرنگاران ان بی سی داشت، آن هم در حالیکه مطالب بسیار کمتری تهیه می‌کرد.

این در حالی است که هیلاری کلینتون مادر چلسی و وزیر سابق امور خارجه آمریکا نیز با انتشار کتاب جدیدش «انتخاب‌های سخت» در فهرست پرفروش‌های غیرداستانی روز آمریکا جای گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.