شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۱

خبرگزاری فارس: عضو هیأت مدیره اسکانیا با اشاره به مراجعه ۳۶۴ خودروی اسکانیا به مراکز خدمات پس از فروش این شرکت به منظور…

خبرگزاری فارس: عضو هیأت مدیره اسکانیا با اشاره به مراجعه ۳۶۴ خودروی اسکانیا به مراکز خدمات پس از فروش این شرکت به منظور رفع عیب، گفت: شرکت اسکانیا خود را موظف به همکاری شایسته با نیروی راهور دانسته و تمامی دستورات نیروی انتظامی را برای هر چه بهتر شدن خدمات و رفع عیب خودروهای این شرکت اجرا خواهد کرد.

حمید حاجی اکبری عضو هیات مدیره شرکت اسکانیا اظهار داشت: بعد از فراخوان وزارت راه مبنی بر اینکه رفع عیب اتوبوس اسکانیا در ناوگان جاده ای کشور صورت گرفت تا بحال 364 خودروی اسکانیا به مراکز خدمات پس از فروش ما مراجعه کرده اند و نیز در حال برسی و رفع نواقص هستند.
 
وی در ادامه یادآور شد که بیشتر نواقص ارتقاء فیوزهای ماشین ، ریموتی کردن دربها، اضافه کردن باک و همچنین نصب بخاری و کولر در جا باری جهت استراحت رانندگان است.
 
حاج‌اکبری افزود تمامی گزارشات حاصله از بازدید خودروها به وزارت راه و شهرسازی و نیروی انتظامی می‌رسد.
 
عضوهیات مدیره کارخانه اسکانیا درایران در ادامه گفت که شرکت اسکانیا خود را موظف به همکاری شایسته با نیروی راهور دانسته و تمامی دستورات نیروی انتظامی را برای هر چه بهتر شدن خدمات و رفع عیب خودروهای این شرکت اجرا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.