سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۷:۰۳

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 4000 میلیارد تومان سرمایه برای توسعه صنعتی استان خبر داد. به گزارش…

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 4000 میلیارد تومان سرمایه برای توسعه صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه همدان، “امیر خجسته” روز سه‌شنبه 22 مهرماه در شورای اداری شهرستان همدان، با اعلام این خبر، اظهار کرد: این میزان سرمایه از طریق بخش خصوصی برای راه‌اندازی پتروشیمی ابن‌سینا، شهرک دارویی و فولاد فامنین در استان همدان جذب شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت با اشاره به توسعه استان گفت: با توجه به شرایط و حرکت خوب مدیران، استان در شرف تحول بزرگی قرار دارد.

وی همچنین از تخصیص اعتبار به آزادراه همدان- ساوه خبر داد و تصریح کرد: این آزادراه به خوبی در حال پیشرفت بوده و 15 کیلومتر آن احداث شده و مابقی قبل از شروع فصل زمستان در حال پیگیری است.

خجسته با اشاره به راه‌اندازی قطار شهری گفت: در حال حاضر همدان پارکینگ متحرک شده و باید ورودی‌های شهر را تعیین تکلیف کنیم.

اختصاص 40 میلیارد تومان اعتبار به فرودگاه همدان

وی با بیان اینکه 40 میلیارد تومان به فرودگاه همدان اختصاص یافته است، گفت: پروژه ریل‌گذاری همدان به میزان 100 کیلومتر در حال انجام بوده که به علت نبود ریل، کار متوقف و به دنبال تامین ریل از هند و چین هستیم.

سایت اداری را به بیرون شهر ببریم

وی همچنین خواستار انتقال سایت اداری به بیرون شهر شد و افزود: در بیشتر شهرها با پارک ماشین امنیت سلب و هر جای شهر یک ساختمان اداری احداث شده است که با راه‌اندازی سایت اداری خدمات بهتر ارائه خواهد شد.

خجسته در ادامه با اشاره به مسکن مهر گفت: در همدان حدود هشت میلیارد تومان اعتبار توسط معاون وزیر اختصاص یافته که از این میزان 800 میلیون تومان جذب شده است.

اعضاء کمیسیون عمران هفته آینده به همدان می‌آیند

نماینده مردم همدان از ورود اعضاء کمیسیون عمران در هفته آینده به همدان خبر داد و گفت: در این کمیسیون 1500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خواهد شد، همدان پتانسیل خوبی دارد که باید از امکانات آن به خوبی استفاده شود.

وی در ادامه از واریز یک میلیارد و 700 میلیون تومان به حساب ایثارگران کشور خبر داد و گفت: اختصاص بیمه تکمیلی نیز قطعی شده و در حال حاضر هیچ مشکلی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: برای شهرداری شهرهای جورقان، مریانج، فامنین و قهاوند 300 میلیون تومان اعتبار جذب شده است.

پاسخگویی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهید

نماینده مردم همدان خواستار برگزاری ملاقات‌های عمومی توسط مدیران به صورت هفتگی به ویژه در شهرداری شد و افزود: باید به نحو احسن با مردم ارتباط برقرار کرد به طوری‌که با تکریم ارباب رجوع بسیاری از مشکلات حل خواهد شد چراکه مردم ارباب بوده و ما خادم آن‌ها هستیم.

وی در بخش دیگر نجات بشریت را در گروی وحدت دانست و اظهار کرد: اتفاقات رخ داده در جهان نتیجه غدیر بوده و امروز جمهوری اسلامی در اوج قدرت قرار دارد و کشورمان نیز امن‌ترین کشور دنیاست.

خجسته با اشاره به موضع‌گیری‌های مقام معظم رهبری در مقابل توطئه‌های دشمنان گفت: کشور ما توانست با این موضع‌گیری‌های مناسب به خوبی بدرخشد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه باید با تمام توان جمهوری اسلامی را حفظ کنیم، گفت: خدمت توفیقی است که باید به خاطر آن شبانه روز کار کرده و در انجام آن غفلت نکنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *