دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۱:۲۷

امیر آهن جان در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر( کوی علوی اهواز) در گفتگو با خبرنگار مهر، عنوان کرد: باتوجه…

امیر آهن جان در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر( کوی علوی اهواز) در گفتگو با خبرنگار مهر، عنوان کرد: باتوجه به اینکه در این مکان قرار است کارهای فرهنگی نیز انجام شود، پس از راه اندازی این مجتمع، خدمات خوبی در زمینه های فرهنگی به صورت رایگان در اختیار شهروندان این منطقه قرار می دهیم.

وی اظهار کرد: خدا را شاکریم که در حاشیه شهر اهواز و در منطقه کوی علوی توانستیم خدمات ارزنده ای به این مناطق محروم بدهیم.

معاون فرهنگی شهرداری اهواز افزود: بهمن ماه سال گذشته بود که مراسمات مذهبی و فرهنگی در این مکان برگزار می شد و همان زمان همراه شهردار اهواز به دیدار آیت الله جزایری رفته و براساس تاکید وی و با توجه به محرومیت این منطقه، مقرر شد این سوله به یک مجتمع فرهنگی ورزشی تبدیل شود.

آهن جان ادامه داد: این سوله به وسعت پنج هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان قرار است به یک مجتمع فرهنگی ورزشی تبدیل شود که اکنون به دو سوله مستقل برای آقایان و بانوان تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: خدمت رسانی در مناطق محروم برای ما افتخاری بزرگ است که امیدواریم با راه اندازی این مجتمع فرهنگی ورزشی، تحولی عظیم را در این منطقه ایجاد کنیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.