دوشنبه، ۱۰ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۴

عضو کمیسیون گردشگری و صنایع‌دستی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‎آباد گفت: خرم‌آباد را می‌توان شهر گُل و گُلونی نامید. به گزارش…

عضو کمیسیون گردشگری و صنایع‌دستی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‎آباد گفت: خرم‌آباد را می‌توان شهر گُل و گُلونی نامید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، آتوسا رحمتی در جلسه کمیسیون گردشگری و صنایع دستی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد، با اشاره به روز گُلونی در اردیبهشت‌ماه سال‎جاری، افزود: استقبال از این برنامه نشان داد که در حوزه‌ برندسازی حتی با تمرکز بر موضوعات کوچک‌تری چون لباس اصیل مردمان هم می‌توان نتایج درخوری به دست آورد.

وی اظهارکرد: بیراه نیست اگر یک نمایشگاه دائمی گُل در مرکز استان دایر کنیم و نام این شهر را شهر گُل و گُلونی بنامیم.

عضو کمیسیون گردشگری و صنایع‌دستی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‎آباد تصریح‌کرد: اگر روی یک یا چند مطالبه در حوزه گردشگری تمرکز کنیم، با تکرار و پافشاری بر آن‌ها بهتر بتوانیم نتیجه‌گیری کنیم.

رحمتی به اهمیت همراهی و همفکری دلسوزان و فعالان عرصه‌ میراث فرهنگی و گردشگری استان تأکید و اضافه کرد: اگر در زمینه پیگیری مطالبات به‌حقی که در زمینه گردشگری استان وجود دارد، اتفاق‌نظر و همراهی مناسبی وجود داشته باشد قطعاً نتیجه‌گیری دور از دسترس نخواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *