سه شنبه، ۰۶ آبان ۹۳ - ۰۷:۵۱

شهردار مرکز لرستان از آمادگی و مشارکت برای احداث هتل و مرکز خرید خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان،…

شهردار مرکز لرستان از آمادگی و مشارکت برای احداث هتل و مرکز خرید خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، محمد مهرابی در دیدار با سفیر اتریش که در هتل شهرداری خرم‎آباد برگزار شد، با اشاره به سخنان رئیس اتاق بازرگانی خرم‎آباد مبنی بر مشارکت شهرداری مرکز استان در احداث هتل و مرکز خرید توسط سرمایه‌گذاران گفت: از همین جا آمادگی و مشارکت خود را در این زمینه اعلام می‌کنیم.

وی با بیان اینکه لرستان پایتخت ژئوتوریسم ایران محسوب می‌شود، اضافه کرد: این استان سرزمین بکری است که اگر کشف شود می‌تواند به تنهایی پاسخگوی نیازهای کشور باشد.

مهرابی با اشاره به تمدن چند هزار ساله‌ خرم‌آباد، تصریح کرد: این شهرستان بر اساس غارها و بناهای تاریخی‌اش قدمتی 40 هزار ساله دارد که در کشور منحصر به فرد است.

شهردار خرم‌آباد به هم‌خوانی طبیعت و فرهنگ لرستان با کشور اتریش اشاره کرد و گفت: این همگونی و هم‌خوانی می‌تواند زمینه‌ای برای خواهرخواندگی بین خرم‌آباد و یکی از شهرهای اتریش باشد.

وی با بیان اینکه موانع پنهان سرمایه‌گذاری در لرستان شناسایی شده است، افزود: این موانع مرتفع شده و شرایط حضور سرمایه‌گذار در استان فراهم است و از آن استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *