پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در این نشست گفت: تنها با برقراری این ممنوعیت است که فعالیت های دامپزشکی در…

به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در این نشست گفت: تنها با برقراری این ممنوعیت است که فعالیت های دامپزشکی در زمینه کنترل بیماری موثر واقع می شود.

وی افزود: استان های مرزی همچون کردستان در خاکریز اول مشکلاتی هستند که ممکن است در کشور بروز کند.

وی اظهار کرد: چالش عمده استان کردستان کمبود آب است که در آینده نه تنها استان کردستان بلکه کل کشور در این زمینه با بحران مواجه می شود.

به گفته وی نوع بهره برداری از آب در کشاورزی می تواند این مشکل را جدی تر و یا کم تر کند.

زاهدی ادامه داد: نقاط حادثه خیز در جاده ها یکی دیگر از مشکلات جدی استان کردستان است که مجموعه سازمان مدیریت بحران باید به آن عنایت داشته باشد.

معاون عمرانی استاندار کردستان نیز به 14 پروژه پیشگیری در زمینه کنترل بحران استان اشاره کرد و گفت: گذر از کمبود آب شرب شهری و روستایی، احداث و تکمیل کانال های هدایت و جمع آوری آب های سطحی، کنترل رانش و رفع نقاط حادثه خیز جاده ها در محدوده شهرها و روستاها برخی از این پروژه هایی است که نیاز به اعتبار دو هزار و 665 میلیارد ریالی دارد.

امیر قادری افزود: آمادگی برای تکمیل ساختمان مدیریت بحران استان، احداث و تجهیز ساختمان های آتش نشانی و تامین خودرو و ماشین آلات کمک دار مورد نیاز با 100 میلیارد ریال اعتبار وجود دارد.ک/2

570/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.