چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۲

جواني حين خريد با اسکناس‌هاي جعلي در يک مغازه ساندويچ فروشي از سوي پليس شهرستان ساوه استان مرکزي دستگير شد. به گزارش مردم…

جواني حين خريد با اسکناس‌هاي جعلي در يک مغازه ساندويچ فروشي از سوي پليس شهرستان ساوه استان مرکزي دستگير شد.

به گزارش مردم سالاری، سرهنگ علي اصغر طالبي، فرمانده انتظامي شهرستان ساوه با بيان اينکه روز دوشنبه ماموران انتظامي کلانتري 11 ساوه حين گشت زني در يکي از خيابانهاي شهر، متوجه سر و صدا و درگيري دو نفر در يک مغازه ساندويچي شدند گفت: ماموران انتظامي بلافاصله براي بررسي موضوع به مغازه وارد و متوجه شدند، صاحب مغازه با يکي از مشتريانش درگير شده است و اذعان مي‌دارد که او قصد داشته با ارائه يک قطعه اسکناس تقلبي از او خريد کند.

 وي افزود: در بررسي‌هاي مقدماتي توسط ماموران مشخص شد که مشتري در جيبش 500 هزار ريال اسکناس‌هاي صد هزار ريالي تقلبي همراه دارد.

طالبي با بيان اينکه با کشف اسکناس‌هاي تقلبي، متهم براي تکميل تحقيقات به يگان انتظامي انتقال داده شد، گفت:‌ در بازجويي‌هاي صورت گرفته از متهم وي اذعان داشت که 20 ميليون ريال اسکناس‌هاي جعلي 100 هزار ريالي را از مدت‌ها قبل تهيه کرده و در منزلش نگهداري مي‌کند.

به گفته وي، با کسب مجوز قضايي در بازرسي از منزل متهم، 177 قطعه اسکناس جعلي 10 هزار توماني کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در پايان از کساني که بدين شکل مورد سوء استفاده اين فرد قرار گرفته‌اند خواست براي پيگيري به کلانتري 11 شهرستان ساوه مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.