چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۷

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، ساعت 12 روز گذشته(سه شنبه) یکی از رستوران داران شهرستان شازند با مرکز فوریت های پلیس…

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، ساعت 12 روز گذشته(سه شنبه) یکی از رستوران داران شهرستان شازند با مرکز فوریت های پلیس 110 تماس گرفت و از ارائه چک پول تقلبی توسط یکی از مشتریانش خبر داد.

بلافاصله تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام و در تحقیقات اولیه دریافتند فردی بعد از سفارش غذا، تعدادی چک پول به صندوق دار رستوران ارائه داده است که بعد از ساعتی صندوق دار متوجه جعلی بودن چک پول ها می شود.

با توجه به اهمیت موضوع، پرونده ای در این خصوص تشکیل و برای بررسی بیشتر در اختیار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

کارآگاهان در روند تحقیقات متوجه شدند که این شخص در روزهای قبل و بعد از خرید از دیگر واحدهای صنفی، چک پول هایی تقلبی را نیز به آنها ارائه داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند به تشکیل تیم عملیاتی برای شناسایی و دستگیری متهم اشاره کرد و گفت: با فعالیت ویژه کارآگاهان پلیس در مدت زمانی کوتاه، فرد مورد نظر شناسایی و مشخصات وی به کلیه واحدهای انتظامی اعلام شد.

سرهنگ «احمدرضا چگینی» افزود: بعد از گذشت چند ساعت متهم با یک دستگاه خودروی سواری سمند در مسیر حرکت از ملایر به اراک شناسایی و دستگیر شد. با بازرسی از وسایل همراه وی، یک میلیارد و 102میلیون ریال چک پول تقلبی کشف شد.

متهم با تکمیل پرونده حسب دستور دستگاه قضایی به زندان معرفی شد.ک/1

560/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.