چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۷:۵۶

رئیس اداره‌ی برق شهرستان اهر گفت: بارش سنگین برف در دو روز گذشته باعث آسیب‌دیدگی تأسیسات برق، پارگی سیم‌ها و کجی تیرهای چراغ…

رئیس اداره‌ی برق شهرستان اهر گفت: بارش سنگین برف در دو روز گذشته باعث آسیب‌دیدگی تأسیسات برق، پارگی سیم‌ها و کجی تیرهای چراغ برق این شهرستان شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی،«کاظم تاروردی‌پور» در جمع خبرنگاران گفت: با وجود اینکه دو روز از بارش برف شدید می‌گذرد اما آسیب‌هایی که به خطوط برق این شهرستان وارد شده همکاران فنی این اداره هنوز هم در پی کارهای تعمیراتی در قالب چند اکیپ در سطح شهر و روستاها هستند.

وی، گفت: در طول این بارش همکاران فنی این اداره به‌صورت شبانه‌روزی در حال مرمت و وصل خطوط انتقال برق هستند که تاکنون بیش از 400 مورد عملیات برطرف کردن نقص توسط پرسنل فنی این اداره انجام شده است.

رئیس اداره‌ی برق شهرستان اهر افزود: با وجود اینکه حجم عملیات و حوادث پدید آمده در آن بسیار وسیع بود اما همت شبانه‌روزی و تلاش جانانه پرسنل این اداره باعث شد تا هرگونه قطعی برق در کمترین زمان ممکن رفع عیب شود تا هم‌شهریان با مشکل قطعی برق مواجه نشوند.

تاروردی‌پور خاطرنشان کرد: شکستگی متعدد درختان شهری در معابر عمومی باعث شده بود که درختان شکسته بر تیرها و سیم‌های برق آسیب وارد کنند که خوشبختانه با مدیریت مناسب و آمادگی کامل نیروهای تخصصی این اداره باعث شد تا در کمترین زمان اقدامات پیشگیرانه لازم برای مقابله با این بحران انجام دهیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.